Lekate se ? Ja kazde rano – hadejte kde. ☹ -iv-

Nejlepší odpověď
hanulka11

tak si na ten ksicht namaluj tu holku, kterou znáš z dob lepších a dřívějších a bude pohoda

Další odpovědi
anonym

Jako v tom vtipu-neznám tě,ale umyju tě.Že by tedy koupelna?

led

Taká ľahkovážnosť, po zobudení sa pozrieť do zrkadla… Ja to robím z bezpečnostných dôvodov až po umytí, neriskujem zbytočne… 😁

fablen

taky by to mohla být cizí postel a v ní cizí muž, ale každé ráno? 🙂

gnosis

ne! mne je muj ksicht ukradeny:)