JežíšKristus

Kvůli čemu se nyní jako společnost můžeme hádat?

Již je po volbách, tudíž nás toto téma nyní pomalu ale jistě opouští. Očkování již také vypadlo z kurzu, kdo chtěl očking, šel na něj, kdo nechtěl, nešel. Uprchlíci asi spí, neboť ve zprávách skoro nejsou, a nejsou nikde vidět bitvy vítačů a vlastenců.

Které téma, myslíte, opět přileje trochu toho oleje do tradiční české celospolečenské hádky? Že by prezidentské volby?

Nejlepší odpověď
elkon

Když tě to tak baví, tak můžeš nadhodit veřejnosti téma.

Další odpovědi
Kajoch

Například – kdo kroužkováním dostal opět do sněmovny Hurvínka Marečka Bendu?

Rokio

Jestli je zboží dražší dnes než za komančů, pokud vezmeme v potaz kupní sílu v obouch dobách.

Také se můžeme hádat o tom, kde je jak drahé bydlení a jestli je lepší nájem, nebo hypotéka.

Smack

Začne to až legalizujou marihuanu, a až sem budou přijímat uprchlíky ve velkém.

Ametyst

Problémů je tolik, že se politici zapotí. Třeba green deal, cesta do zelené chudoby. Celá Evropa je zralá na žluté vesty. Pokud je nám ještě dovoleno mít různé názory,( protože jen k totalitě patří jednota), je to dobré. EU hlásá jednotu, Brusel odnímá národům právo rozhodovat, a to je alarmující.

Zdroj: https://iuhli­.cz/analyza-prechod-z-uhli-na-plyn-nedava-smysl/

Pepa25

Jako dostatečně kontroverzní považuju téma důchodů: navyšovat nebo zmrazit? To je zaručený návor na flamewar nejen na tomto fóru …

dubraro

Na to snad ani není potřeba pokládat otázku. Stačí otevřít libovolné tištěné či internetové noviny a sporných témat je přehršel.

plebs

Zda za třicet let po bojovném řinčení našich dědů a otců je vybudován kapitalismus anebo se ještě bude budovat a jak to řekl také pirátský elitní poslanec v EU polskému zástupci. Chcete aby se vlk nažral a koza zůstala celá.

paul1

Je to možné, ono se vždy něco najde. Čas ukáže co.

zjentek

Můžeme se do toho pustit ajn cvajn ty kokot, kdo vykopává?

Smack

Správně elkon má pravdu, nadhoď téma 🙂