bolak

Který z uživatelů si vás jako první přidal do následovníků?

Kdo byl ten nejdychtivější dychtil?

Nejlepší odpověď
briketka10

to už si nepamatuju :(
Doplňuji:

by jsi to Ty a nějak sis se mnou pohrával
a různě mě odebíral a zas přidával, že tě mám jen
v kontaktech :D))

Další odpovědi
Sůwa

Všichni nápadně mlží, tak to snad byl jeden a ten samý. V mém případě to zkoušel třikrát, po třetím pokusu jsem ho musela zablokovat. Nakonec to zapíral, tak jsem si udělala screen. Ať mi někdo vysvětlí, proč to vlastně dělá. Aby mohl ještě snadněji špiónovat ? Že by praxe z dob minulých…?

aramah

Já vím kdo to byl ale nepovím…
Poněvadž semnou už nemluví 🙂
Tak já taky nee ☹

hanulka11

K čemu ti to bude dobrý?????
Doplňuji:
ano sůvo byla jsem na tom stejně – 3× a blok jinak jsem nemohla

anonym

Lenule15.

manon

Já si nemůžu vzpomenout :)

Funna

my nesmíme ani naznačovat…mohla bych se dočkat tvrdé kritiky .-)

www

Očekával jsem, že to budeš ty.
Poněvadž zklamals, just neřeknu 😁 !

anonym

ti to napíšu a neustálého moralistu, mentora shodím. Hledej šmudlo :D

iceT

A věříš,že ani nevím,kdo byl první?Oni se přidali hned dva najednou…

johana 56

Bolak bohužel až druhý.Dodnes nevím,zda omylem, ze zvědavosti nebo dychtivosti.Mi­michodem – vše co souvisí s písmenem X je pro mne nadměrná velikost.

bolak

hanulka11: jako co z toho mám? > http://www.you­tube.com/watch?v=o01MFKE­C5s4&feature=pla­yer_detailpage#t=75s

briketka10

:D))

Lucijej

Tak když jsme u toho přidávání, tak mi řekni, bolaku, proč bych si takovy éro jak ty, měla přidat, už tak se do mě navážíš jak rez do železa????

bolak

mám na jazyku miliony důvodů proč mě nepřidávat :) ale bohužel ani jeden proč ano, je to velice smutné

jinak sem se do tebe navezl jenom 2× za celý rok :) což je dost málo (pod mojí obvyklou normu), bohužel to bylo v rozmezí jednoho dne, takže to vypadalo strašidelně…

jo, a jentak mimochodem, já tě přece neprosil aby sis mě přidala, nebo ano? :)

Lucijej

hmmm......rok ještě není u konce ;o)

žádáš už po třetí, takže to vypadá, takže už to fakt vypadá, že mi něco chceš a to mě děsí......

bolak

:)) já chci vždycky jenom něco napsat, ale protože máte všichni uzamčený profily, tak si vás nejdřív musím přidat, ale málokdo mi to potvrdí, zřejmě nejsi jediná koho to děsí

možná by to chtělo dát echo adminům, aby přestali na odpovědích zavádět takovýhle brr děsivý funkce, uživatelé jsou z toho pak celý rozklepaný a takováhle banda vykulených ratlíků nedělá zdejší poradně zrovna nejlepší renomé

> http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ceho-jste-se-naposledy-lekli

Lucijej

Dobře, dobře..... ale uvědomuješ si, že jsi mě právě urazil po třetí?!

bolak

fakt? :) tak já už raději budu mlčet (teda jak já to dělám..)

bolak

iceT: někdo musel bejt první :) mrkni do pošty na poslední stránku

iceT

To bohužel nepůjde,já už ty první zprávy smazala…

bolak

Funna: nedělej zagorku a naznač :) nebo aspoň řekni jestli má v přezdívce písmeno X

anonym

ano

anonym

cesilko .. :))

bolak

pane jo, ten má teda přátel (to mě teda šťouchni), a mně si ne a ne přidat :"(

teda přidáno mě má, ale někde úplně jinde :) a to mi ještě v červnu přitákval že jsme kámoši

manon

A neurazil jsi ho potom? :)

anonym

teď si to tu přečte a asi mi bude lát

anonym

ne, aspoň myslím, ale to je jeho problém, že mu chodí mé neslané otázky a nemastné odpovědi. On mě chtěl (ná)sledovat a mě to nevadí.