Kepler

Který z agentů 007 vám nejvíc imponuje a proč?

Sean Connery (6 filmů)
George Lazenby (1 film)
Roger Moore (7 filmů)
Timothy Dalton (2 filmy)
Pierce Brosnan (4 filmy)
Daniel Craig (5 filmů)

Případně můžete odpovědět: ani jeden, jsou to pohádky pro dospělé 🙂

https://pixaba­y.com/cs/illus­trations/james-bond-007-mi6-%C5%A1pion-z%C3%A1stupce-1015614/

Odpovědi
Edison

Connery. Brosnan taky hodně jde. Skvěle vyvážená elegance i akčnost.

Arne1

Connery a Moore

Kelt

Spíše jsem sledoval ty pěkné ženské, které byly buď s Bondem, nebo proti němu Takže Bond tam vystupoval jako trní mezi růžemi. No ušli všichni. Na některé jsem se musel dívat vícekrát, abych pochopil kdo je kdo a o co jde.

Klaproth

Connery.