Gus_Fring

Který western je podle vás nejlepší?

Nejlepší odpověď
Vit Kouba

Sedm statečných

Zdroj: https://www.csfd­.cz/film/18780-sedm-statecnych/prehled/

Další odpovědi
Rocker

Tenkrát na západě

Arne1

Velká země

Rokio

Návrat do budoucnosti 3

Disraeli

Maverick, ten mám velice rád. :D Pak něco s Budem Spencerem a Terencem Hillem (hlavně Pravá a levá ruka ďábla a Malý, unavený Joe). Kdysi velmi dávno i Vůně cibule… Já hold radši ty komedie, když už westerny.
Taky Tanec s vlky a možná Vinetuovky.
Pokud by se počítál, tak určitě Zorro: tajemná tvář – ale to určitě není klasický western (přesto jsem ho tam viděl zařazený).

GM

  1. Tanec s vlky
  2. Tenkrát na Západě

Lotr2008

Nejradši mám Tenkrát na Západě

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-westerny-mate-nejradeji

Disraeli

Seznamy máš k dohledání na netu… článků je víc. Já napsal, co se líbí mně a rozhodně nejsem znalec ani milovník westernů… přestože mám v budoucnu v plánu zkouknout westerny – hlavně i ty starší a klasické.