Lotr2008

Jaké westerny máte nejraději?

Já asi ty klasiky jako Tenkrát na západě, Pro hrst dolarů, Pro hrst dolarů navíc; Hodný, zlý a ošklivý nebo V pravé poledne ale i třeba Limonádový Joe. Mimochodem na westerny se se mnou koukají i vnoučata a ta to i baví, no jo, Amerika .

Taky mám samozřejmě rád filmy s Vinnetouem

Odpovědi
elkon

Valdez přichází, Mackennovo zlato, Píseň ohlašuje pomstu a Mayovky.

WhiteCrow

Taky mám rád klasiku, ale Osm Hrozných od Tarantina mám asi nejradši

Krupice

Klasika. Vinnetou a Old Shatterhand, zejména Poklad na Stříbrném jezeře.

Beno

Tenkrát na Západě.

Rocker

Rozhodně Tenkrát na západě.

zjentek

Špagety westerny.

Kelt

Beru to jako celek, filmy z určitého prostředí. Obsah je podružný, jsou tam dobří a zlí, obvykle nějaké tajemství, záhada. Ale dlouho jsem si žádný nepustil.

tomflix

Příspěvek smazán administrátorem.