Hory

jak se jmenuje film kde 3 ženy kradou dolary z banky určené ke skartování

Nejlepší odpověď
bolak

http://www.csfd­.cz/film/235113-zeny-v-baliku/
Doplňuji:
Obsah filmu Ženy v balíku
Tři obyčejné ženy. Jedna velká banka, ve které všechny pracují. Všechny tři potřebují peníze. Co z toho vyplývá?
Bridget (Diane Keaton), Nina (Queen Latifah) a Jackie (Katie Holmes) se rozhodnou zlepšit svoji finanční situaci. Legálně to asi nepůjde, tak proč si něco nevzít v bance, kde se likvidují staré peníze? Jim staré peníze nevadí. Peníze jako peníze, ne?