Angi-Shy

Jak se jmenuje tento film?

Sháním jeden thriller/horror který jsem kdysi viděla. Lidé se ocitnou ve velkém, myslím že býlém baráku a myslím že maj za úkol se pozabíjet, a kdo zůstane, dostane kufr plný peněz a může odejít. Každej den dostanou malou porci jídla a vody, ale když někdo někoho zabije, ten dostane větší porci. Nakonec zbyde jen jeden, ten dostane kufr s penězy a když myslí že otevřené dveře vedou ven, jen se dostane do jiné místnosti, kde jsou další lidé taky s kufrem plným peněz a každej si hlídá ty své a tím to končí. Pokud někdo něco takového zná, víte prosím název?

iceT – to je ono! děkuju!!

xbox one – to opravdu nesedí mému popisu ;)

Nejlepší odpověď
iceT

Domnívám se, že je to tento film
https://www.csfd­.cz/film/169070-9-hracu-se-smrti/prehled/

Rádo se stalo…

Další odpovědi
xbox one

je to pátek 13 nejlepší horor strčí do kapsy tebe

Mc Merkurion

xbox one: … nevim jak se jmenuje ten film, ale vim stopro, že to nejni pátek a kdybys ho viděl(a), tak to nepíšeš …