mojitek

Jak se může jmenovat tento český film??

Ahoj,nemůžu si vzpomenout na název CS filmu z 90. let. Byla to detektivka,myslím že našli zabitou holku a detektiv co to vyšetřoval se zabouchnul do krásný blonďatý holky která dělala pokojskou/uklizečku v místním kempu.Víc si nepamatuju. Nevíte někdo co je to za filM Předem díky za odpověďi
Doplňuji:
ta blondata holka nikde jinde nehrala pokud si pamatuju. Videl jsem to dávno,a jenom jednou,proto ty informace jsou takhle bídný. Kdybych si vzpomel na nějakýho herce,tak bych to nějak vygůgloval.Já jenom jestli si na ten film někdo nepamatuje,právě

Odpovědi
Kelt

Kdyby jste znal nějaké herce, kteří zde hráli, dalo by se to dohledat. Protože například Libuše Šafránková je jen jedna, ale krásná bloňdatá holka je relativní pojem.

Pepa25

Zkus hledat tady: http://www.csfd­.cz/zebricky/spe­cificky-vyber/ Můžeš tam zadat žánr, místo a přibližný rok vzniku atd. Určitě to byl český film?

mojitek

Pepe25 : tam už jsem hledal i jinde a nenašel. Ty herce jsem moc neznal,ale kdybych věděl aspon jednoho,tak se to podle toho da najít,ale želbohu.Ten film byl určitě český a bylo to natočený někdy v 90. letech.

zzzzz

Tak to jsem asi viděla, ta holka z kempu byla kámoška té zavražděné, že?

Je to už dávno, nejsem si jistá, ale byl to film? Nebyla to série nějakých příběhů? A pořád se mi zdá, že tam hrál buď Trojan nebo Dolanský:-))
Na filmy jsem popleta tak na to moc nespoléhej.-)
Koukla jsem na oba na ČSFD a nic mi není povědomé:-))

Briketka je odborník na filmy, ta by určitě věděla:-))

mojitek

no a ani nevím,jestli to byl film nebo serie příběhů.To je tragedie se mnou

mojitek

jj,byla z tý jejich party jako ta zvražděná holka.Scházeli se u vody,myslím u táboráku to bylo. No tak jsem zvědavej na naší Briketku jak se ukáže 🙂

iceT

Briketko,promiň,ale myslím,že ještě lepší na hledání filmů je bolak,a ten šel pravděpodobně zase se smetím nebo kam…

briketka10

iceT

ale ty se vyznáš líp než já !!
nevím, kde to zzzzz vzala, že
já jsem odborník na filmy :))
a bolak pravda je někde zas
se smetím, nebo už ho to tu
přestalo bavit, ale mě se po
něm už stejská !!

zzzzz

Bolák mám zdrhnul? ☹

briketka10

žeby sledoval ten svůj fotbálek ??
asi jóó páč se na něj furt ptal že :)

zzzzz

Jak kde? Hudba a filmy, to je tvoje parketa, ale IceT je v tom také dobrá:-) Ta se vyzná i ve hrách:-)) Todle jsou mé slabé místa 🙂

briketka10

no jo, tím, že to mám napsaný
v profilu, že mám ráda filmy a
hudbu neznamená, že je musím
znát to né :)) víš :)) pár jich znám,
ale právě díky iceT :)) to ona mě
zásobuje proto jsem si musela
externí disk !!
a hudbu poslouchám odmalinka :))

zzzzz

jj to jsem viděla, ale už hoooooodně dávno.

briketka10

Briketka neví :(

zzzzz

Se dívám, že nikdo neví .-)))