jirka F

Který sýr z řad plesnivců jíte nejradši?

Bez komentáře.

Nejlepší odpověď
Schluker

d) jiný plísňový sýr(jaký?)

Jaky? No prece plesnivy! :) Ktery? Brie..

Další odpovědi
Rokio

e) jiná odpověď

Nemám rád plísňový sýr.

successful

a) hermelín

A niva.

paul1

e) jiná odpověď

Brie a Harzer

aliendrone

e) jiná odpověď

Jen tak samotný? Myslíš jako při čtení knihy lehce uzižlávat po kousíčcích „jen tak“? Tak to asi Roquefort. Ovšem i napodobeniny mi jedou, včetně NĚKTERÉ Nivy (není Niva jako Niva, myslím tu od Madety).

Vynikající je i Hermadur. No, baby zrající sýry (byť poplísněné) nemusí, ale ony nežerou kdeco, dokonce ani česnek chuděry a prdlajz tomu rozumí.

Jako jemnější mňamku si můžeš dát Bleu (Le Veritable), výborný je i český Vltavín.

Je divné, že plísňové sýry si celkem udržují KVALITU (na rozdíl od salámů – typicky Babišovy kostelecké kejdy > Uherák, Křemešník – než to ten všepodělávající dobytek vzal do pazourů, byly to výborné salámy, dnes HNUS!). Že by se ta mléčná plíseň nechtěla nechat nalákat na sojové náhražky, pilny a éčka? ;) :D :D

Arne1

e) jiná odpověď

Ten který mám v ledničce !

Smack

a) hermelín

allsop

b) camembert

elkon

c) niva

dracopet

a) hermelín

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.