Avatar uživatele
anonym

Který světový nebo mezinárodní den máte nejraději ?

Sama mám nejraději Světový den knihy a Mezinárodní den zvířat. … Děkuji za odpovědi a i případné poznatky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? dědapetr, Medulka, anonym, Vlk-Gabriela, briketka10, Drakobijec před 4386 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

já se raduji i z všedních dnů ,nemusí být světové .....

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

třeba dnes je Den Země věnovaný jaru a proti ničení životního prostředí..
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Den_Zem%C­4%9B
jinak mám ráda každý den, kdy se mohu radovat, smát a když mě nic nebolí a jdu v klidu na procházku s pejskem a kocourkem, kopu s ním fotbal :DD

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Štědrý den

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nejraději mám ten den, v který se mi podaří ráno vstát. ať už je mezinárodní, nebo ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Z každého dne,kterého se dožiji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Záleží na tom s kým ho člověk tráví. Pro mě je každý den strávený s mým mužem naprosto světový! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Den svatého Berouse.
A pro briketku – Den Země je především o diskusi mezi veřejností, veřejnou správou a podnikateli zaměřené na péči oprostředí, ochranu nerostného bohatství, ochrany zemědělské půdy, stabilizace populace na Zemi, využívání obnovitelných zdrojů, recyklace atd.
Bohužel – diskuse na toto téma se u nás moc nekonají, maximálně se připraví nějaké akce na úklid prostředí, hrací programy pro děti atd. Bývaly doby, kdy i české děti měly možnost se setkat s vrcholnými politiky a tam jim klást i nepříjemné otázky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

ad venkovan to píší v tom článku jinak bych to nepsala..
V moderním pojetí jde o ekologicky motivovaný svátek, upozorňující lidi na dopady ničení životního prostředí, a rozvíjející diskuzi o možných cestách řešení. V poslední době byla několikrát vyslovena myšlenka, že by svátek bylo lépe posunout na letní slunovrat, protože by hezké počasí přilákalo více lidí.

před 4385 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek