Který politik z naší historie je pro vás střevní záležitost?

Sorry. Nemohl sem si pomoct, ale inspirace přišla sama z otázky směřované ke sportu.

Nejlepší odpověď
dubraro

Téměř všichni. Ale capo di tutti capi je Kalousek.

Další odpovědi
zjentek

Paroubek. Anebo radši Klaus senior!

Kelt

Nemohu určit jediného, je jich více. Jiří z Poděbrad, Císař Zikmund a jiní, aspoň podle historie – otázka, jak je to objektivní hodnocení. A z politiků 20 století – Jan Masaryk, Karel Kramář a jiní Byli opravdu takoví, jako naznačuje literatura a jsou zobrazování ve filmech?

Kepler

Gottwald, Zápotocký

Smackdown

Kompletní aktuální chlívek.

led

Každý, ktorý zneužíva funkciu na obohatenie seba a svojich blízkych.
Menovať možno len politikov s dokázanými zneužitiami funkcie.

Mnohý politik z menovaných v odpovediach, konal z presvečenia, že jeho politická cesta je správna, v prospech národa, či už ide o politikov stredovekých alebo novovekých.

ahold

Opravdu STŘEVNÍ? Není to překlep?

quentos

Kelt: … a přečetl jste si dobře otázku? ;{)>