smutnydrak

který mobilní operátor je podle vás nejlepší?

Nejlepší odpověď
Jahoda

Podle mě asi Vodafone. Bohužel mám O2. Chci co nejdříve přejít na ten Vodafone. Plánuji to celkem dlouho.

O2 Vám sice k Vánocům, narozeninám atd. dá nějaký poukaz – např. do restaurace, ale to je tak všechno. U Vodafone máte někdy SMS zdarma atd.

Další odpovědi
kropitko

Myslím, že je to nastejno, ten má lepší to a ten zase tohle, podle mě jde o to si vybrat podle toho co člověku vyhovuje nejvíc, každý z nich má slevu někde jinde. My jsme například utekli od Vodafonu k O2,,,manžel dostal výbornou nabídku a neodolal…