Avatar uživatele
Elenka

Který mobil je lepší?

Chtěla bych se zeptat, pokud máte někdo zkušenosti se Samsungem galaxy s 3 a Samsungem galaxy s 4 mini – který z nich je podle vás lepší?
Děkuji
(PS: jsem běžný uživatel, takže mě ani nějak moc nezajímají ty moderní funkce, že mobil už sám skoro chodí a mluví ;) Spíš mi jde o to základní; nějaké ty stažené hry, messenger, instagram atd…)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3893 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Mám.
Pro běžného uživatele může rozhodovat cena, velikost (tvar), barva ap.
Řiď se podle toho.
Názor

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hohny

Funkčně pro běžného uživatele, kterého nezajímají moderní funkce, se skoro v ničem neliší. Oba mají systém Android a na obou si zahrajete úplně stejné hry a stáhnete stejné aplikace.
Vybírejte spíše podle velikosti telefonu, kde je rozdíl opravdu velký. Pokud chcete velké pádlo s velkým displejem, volte S3. Jestli toužíte po kompaktnějším telefonu, který můžete ovládat i jednou rukoku, volte S4 mini (i S4 mini má v celku velký displej, jen na dnešní poměry už patří mezi ty menší).
Doplňuji:
Mám stejný názor jako Bedy…
Pokud nejste 100% rozhodnutá pro tyto dva telefony, zkuste se poohlédnout po mobilech se systémem Windows phone 8. Pro běžného uživatele je to mnohem přívětivější telefon, jeho rychlé a spolehlivé prostředí si zamilujete.

Takový HTC 8X je nádherný telefon, prodává se v různých barvách a jeho displej taky nemá chybu.
A nebo jakákoliv Nokia Lumia 620/720/820, nokia prostě telefony umí a žádný telefon řady lumia vás nezklame, stačí si vybírat podle cenové kategorie.

Upravil/a: Hohny

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bedy

Tak na takové využít nepotřebujete takový telefon, to bych hledal v pásmu nějaké střední třídy nebo v lepších low-endech.

Já bych si osobně Samsunga nikdy nekoupil, nemám příliš dobré zkušenosti s touto značkou a o to víc mě to odrazuje, že tam je operační systém Android, který je zbytečně náročný a je plný nekvalitních aplikací a virů.

Radši bych se koukl po jiné značce a jiném operačním systému. Obdobný telefon, jen s lepším operačním systémem, krytem a konstrukcí obecně a vůbec s lepší základní výbavou pořídíte za nějakých 8 tisíc – budiž příkladem Nokia Lumia 920.

Kdybyste chtěla něco levnějšího, co Vám stačilo podle těch požadavků, tak můžu doporučit HTC Windows Phone 8S nebo obdobný telefon Nokia Lumia 620.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zelezo1983

Ja mel před tim Samsung galaxy ale uz nevim co to presne bylo a vubec sem s nim spokojenej nebyl. ja si nechal poradit od bedyho protoze sem taky hledal novy mobil a nez sem se zeptal tak sem tu projel ten vyhledavac a bedy tomu rozumi a poradil mi HTC windovs 8 vse popsal a opravdu sem spokojenej mobil slape a mam tu hry a aplikace a internet a facebok a dalsi. na samsunga se vybodni

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kako

Ahoj,
vřele doporučuju S III. Měla jsem S4 mini, ale měl spoustu chyb a ne příliš dobré ovládání. Teď mám S III a spokojenost sama :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panxnotdead

Oni vyjdou skoro stejně, takže bych vybíral podle ceny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Prokop Buben

Pro uživatele Bedy:
„a je plný … virů“, „Nokia Lumia 920 s lepším operačním systémem“
Na to jste prosím přišel jak? To první je nesmysl, to druhé přinejmenším diskutabilní.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek