Elenka

Který mobil je lepší?

Chtěla bych se zeptat, pokud máte někdo zkušenosti se Samsungem galaxy s 3 a Samsungem galaxy s 4 mini – který z nich je podle vás lepší?
Děkuji
(PS: jsem běžný uživatel, takže mě ani nějak moc nezajímají ty moderní funkce, že mobil už sám skoro chodí a mluví ;) Spíš mi jde o to základní; nějaké ty stažené hry, messenger, instagram atd…)

Nejlepší odpověď
www

Mám.
Pro běžného uživatele může rozhodovat cena, velikost (tvar), barva ap.
Řiď se podle toho.
Názor

Další odpovědi
Hohny

Funkčně pro běžného uživatele, kterého nezajímají moderní funkce, se skoro v ničem neliší. Oba mají systém Android a na obou si zahrajete úplně stejné hry a stáhnete stejné aplikace.
Vybírejte spíše podle velikosti telefonu, kde je rozdíl opravdu velký. Pokud chcete velké pádlo s velkým displejem, volte S3. Jestli toužíte po kompaktnějším telefonu, který můžete ovládat i jednou rukoku, volte S4 mini (i S4 mini má v celku velký displej, jen na dnešní poměry už patří mezi ty menší).
Doplňuji:
Mám stejný názor jako Bedy…
Pokud nejste 100% rozhodnutá pro tyto dva telefony, zkuste se poohlédnout po mobilech se systémem Windows phone 8. Pro běžného uživatele je to mnohem přívětivější telefon, jeho rychlé a spolehlivé prostředí si zamilujete.

Takový HTC 8X je nádherný telefon, prodává se v různých barvách a jeho displej taky nemá chybu.
A nebo jakákoliv Nokia Lumia 620/720/820, nokia prostě telefony umí a žádný telefon řady lumia vás nezklame, stačí si vybírat podle cenové kategorie.

Bedy

Tak na takové využít nepotřebujete takový telefon, to bych hledal v pásmu nějaké střední třídy nebo v lepších low-endech.

Já bych si osobně Samsunga nikdy nekoupil, nemám příliš dobré zkušenosti s touto značkou a o to víc mě to odrazuje, že tam je operační systém Android, který je zbytečně náročný a je plný nekvalitních aplikací a virů.

Radši bych se koukl po jiné značce a jiném operačním systému. Obdobný telefon, jen s lepším operačním systémem, krytem a konstrukcí obecně a vůbec s lepší základní výbavou pořídíte za nějakých 8 tisíc – budiž příkladem Nokia Lumia 920.

Kdybyste chtěla něco levnějšího, co Vám stačilo podle těch požadavků, tak můžu doporučit HTC Windows Phone 8S nebo obdobný telefon Nokia Lumia 620.

zelezo1983

Ja mel před tim Samsung galaxy ale uz nevim co to presne bylo a vubec sem s nim spokojenej nebyl. ja si nechal poradit od bedyho protoze sem taky hledal novy mobil a nez sem se zeptal tak sem tu projel ten vyhledavac a bedy tomu rozumi a poradil mi HTC windovs 8 vse popsal a opravdu sem spokojenej mobil slape a mam tu hry a aplikace a internet a facebok a dalsi. na samsunga se vybodni

Kako

Ahoj,
vřele doporučuju S III. Měla jsem S4 mini, ale měl spoustu chyb a ne příliš dobré ovládání. Teď mám S III a spokojenost sama :)

panxnotdead

Oni vyjdou skoro stejně, takže bych vybíral podle ceny.

Prokop Buben

Pro uživatele Bedy:
„a je plný … virů“, „Nokia Lumia 920 s lepším operačním systémem“
Na to jste prosím přišel jak? To první je nesmysl, to druhé přinejmenším diskutabilní.