aaabbbccc

Máte někdo zkušenosti s aplikací Messenger?

Nejdou mi posílat zprávy z mobilu na facebooku, protože si musím prý nainstalovat Messenger. Poradíte co to je? děkuji:)

Odpovědi
melanie

Je to to, že si máš nainstalovat Messenger. Jestli chceš posílat zprávy, udělej to. Zkušenosti nemám, mě posílat zprávy jdou. Vývojáři vymýšlejí čím dál tím větší kraviny :

anonym

Messenger je............. zkrátka je to aplikace kde máš chat a píšeš si tam s lidma z facebooku, masseger je jakokdyby na fb napojený a také tam máš kdo je online a tak, a prostě si tam s nima píšeš..... je to jak ,,vystřihnutý" chat z facebooku.