koník.

Máte někdo zkušenosti s mobilem Samsung galaxy mini?

Mám problém s nastavením menu. V menu si všechny ikony přesunu do takového pořadí jaké je pro mě nejpřehlednější a dam „uložit“. Pokaždé když propojím kabelem telefon s počítačem,stáhnu si např. fotky a telefon zas odpojím, tak se mi všechny ikony v menu přesunou na libovolné pozice. Prosím o radu, jak si zachovat své nastavení. Zvláštní je, že se mi takhle přesouvají pouze ikony stažených aplikací z android marketu.

Odpovědi
anonym

to je skutečně velmi neobvyklý problém, s tím jsem se u tohoto telefonu nesetkal, prosím položte svůj dotaz v poradně na této adrese http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/samsung-s5570-galaxy-mini/