Likafina

Oprava displeje na Samsung galaxy S II

Zdravím, mám rozbitý displej na tomto samsungu a zajímá mě, kde ho nechat zpravit a kolik se pohybují ceny? Není lepší koupit nový? Našla jsem někde že oprava tak 1000,– jen to bylo všeobecně asi, ale kamarád tvrdí že tak 3500 a zakladní deska, pokud nebude v pořádku tak 9000,– V tomto případě je lepší nový, ale nevíte někdo o lepších cenách nebo nemáte zkušenosti? Díky moc 🙂

Nejlepší odpověď
beer

Může být rozbité jen dotykové sklo, což představuje cenu ccc 500Kč.
Zdroj internet
Ale i vlastní display, a to už je pak cca 4700Kč:
http://info2.mi­ronet.cz/sluz­by-a-reseni/116-vymeny-displeju-mobilnich-telefonu

Další odpovědi
Razza

jj přesně jak říká beer, za litr to bude tak max, když to bude jen to dotykový sklo, pokud máš rozbitý i displej jako takový, bude to dražší, ale 3,5K bych to neviděla, ale můžu se ti na to zeptat kámoše, co mobily opravuje…