Annie Flow

Kolik stojí oprava skla na mobilu?

Dobrý den, dnes se mi úspěšně podařilo „křupnout“ si displej na mobilu. Kolik by mohla stát oprava? Jedná se o Prestigio multiphone PAP duo

Odpovědi
Nechápavé

1000–1500,Podle me je lepsi koupit novy

Pajka.111

Ahoj, potřebuju poradit… Jaké je podle vás nejlepší ochranné sklo na mobil? A kde ho koupím? Máte třeba nějakou osvědčenou značku?

XenieRo

Jojo, tam jsem si nakoupila taky. Mám od nich objektiv na mobil a kvalitativně fakt jednička.

Pajka.111

No, nevím… já bych si koupila novej a investovala do kvalitního tvrzenýho skla. Doporučím https://www.mo­bilpouzdra.cz/3mk-tvrzena-premiova-skla. Mám a výborná zkušenost.

XenieRo

A ty sis koupila jaké to sklo?

kolinko.poli

Já jsem se na mobilpouzdra.cz koukala a vybralal jsem to tvrzené 3MK sklo a jako kvalita. Doporučuju.