Kolik by stala asi oprava displaye u tabletu?

Muj tablet –20cm-uhl. -mi spadl a sklo dotykove se popraskalo.Kolik by stala asi oprava?vyplati se to?Novy stoji 4000kc.Diky.
Doplňuji:
Je to Tablet Colorovo CityTab Lite

Odpovědi
huxa

Pokud napíšeš typ… Také jsem byl ve stejné situaci. Oprava by vyšla na minimálně 1500Kč. Koupil jsem si tedy od dodavatele pro ČR náhradní displej (500Kč) a doma vyměnil.
Pokud máš pouze pavouka a vše funguje, neřešil bych to.

anonym

Typ tabletu je tajný???
😉
Takto ti můžu napsat, že oprava bude stát něco mezi několika sty a několika tisíci korun…

Doplňuji:
Jestli jde o model CVT-CTL-7, pak se oprava nevyplatí – nový lze koupit okolo 1500…

Juricaj

Pokud nejsi kutil a nejsi schopný si displej vyměnit sám (jakože u některých typů to ani úplně dobře nejde) pak se to ve většině případů neoplatí a je levnější pořídit nový.