milan2507

SAMSUNG GALAXY S2

ahoj mam malicky problem koupil jsem z druhe ruky samsung galaxy s2 je uzamceny na o2, kdyz jsem tam dal sim tak mi to pise neni registrovan v siti ale siglal tam je a jedine co mi jde jsou datove pakety , skousel jsem obnoveni a nic furt stejny vy nekdo co stim?? plS a dik

Odpovědi
autacek

Přeinstalovat firmware a počkat na výsledek.

Rylon

Taky se mi to stalo. Mam na to jednu aplikaci alr to bys musel mít telefon ROOTnuty… Jestli mas tak se na Googlu stáhni starší verzy aplikace GalaxSim unlock a dej akorat unlock. Počkat… Pise ti to při spuštění mobilu že to chce nějaký kod??? Jestli jo tak postupuj podle tohoto navodu… Jeslti ne tak asi re-install firmware (popřípadě rovnou na nejnovější XEZ (polský) firmware Android JB 4.1.2) Rylon