leachim

Mám problém se samsungem galaxy mini /Fotoaparát

DObrý den,na štědrej den jsem dostal Samsung galaxy MiniPečlivě jsem o studoval a narazil jsem na chybu v fotoaparátu když jsem na něj klikl: Mmtík chybu přepošlu:Upozornění
Chyba fotoaparátu
ErrorMessageHan­dler.handleMes­sage (-1)
^^^^^^^^^^^^<--- Nevíte co se vystkytlo za chybu ??? Nevíte jak se jí zbavit ? :))

Odpovědi
tom004

Zkus prostudovat tento manuál. Je dost podrobný a jsou tam i chyby a jak postupovat při jejich odstranění. Možná Ti pomůže.

http://www.navod-manual.cz/ima­ges/Samsung/S5570-Galaxy-mini.pdf