M.a.j.k.e.e.

Poradíte, jak opravit chybu fotoaparátu u Smartphone?

Chyba fotoaparátu u smartphonu

Zdravím,
u mého telefonu HTC U11 Life mi nejde spustit fotoaparát. Až do včera fungoval naprosto normálně, telefon mi nespadl, nic jsem do něj nestahoval, ale fotoaparát nefunguje. Zkoušel jsem restart, zkoušel jsem vymazat data aplikace i mezipaměť, ale nic z toho nepomohlo. Už nevím, co s tím. Poradíte prosim někdo? Díky.

Nejlepší odpověď
Drap

Navštiv servis!

Další odpovědi
Edison

Moje křišťálová koule napovídá, že je třeba navštívit s telefonem někoho osobně. Na dálku Ti nikdo relevantně neporadí. Jen hromada rad, které všechny dokupy nejspíše povedou k totálnímu resetu telefonu, a nejspíše stejně do servisu, bo nejméně jedna z rad bude aktualizovat ROM.