Mofli

Samsung Galaxy S nebo HTC Desire?

Který mobil je podle Vás lepší? Který byste si koupili Vy? děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Samsung i9000 alias „Galaxy S“ je hardwarově výš než o něco starší HTC Desire … Galaxy S má daleko lepší displej (superamoled), rychlejší procesor a daleko rychlejší zpracování multimédií díky akceleraci (především tedy HD video codec, a 3D grafika je díky tomu u galaxy s na podstatně vyšší úrovni než u htc desire)

Galaxy je lehčí a konstrukčně vyspělejší (viz posuvná krytka microusb konektoru napriklad)

drobnym detailem je ze na
softwarove klavesnici Swype kterou ma Galaxyt S v zakladni vybave se pise rychleji nez na te kterou pouziva desire. A i ta klasicka je vylepsena o skutecny multitouch ktery htc desire neumi.

tento článek by vás mohl velmi zajímat
http://www.sve­tandroida.cz/prvni-velky-pohled-na-samsung-galaxy-s-i9000-recenze-201007

Snad jedinou předností desire v tomto duelu je dnes uz tedy jen jeho relativne nizsi cena a take prisvetlovaci dioda ktara zastava roli blesku pri fotografovani, kterou galaxy s nema

Další odpovědi
noen

Pokud bych si musela vybrat pouze z těchto uvedných, tak se rozhodnu pro HTC. Mám s touto značkou již dobrou předchozí zkušenost. Nekazí se, aktualizace softwaru je jednoduchá a ovládání je snadné.