DusanOrlik

Který mobil je lepší?(Je jedno v čem)

Můžete připsat i cenu
Mobil Nokia C1–01 X Samsung C3300

  • berte v potaz,že Samsung C3300 je dotykový

Doplňuji:
Ti co daly palec nahoru na blbý komentář : změň si radši profilovku-Trapáci jak cip.Jak mám odvahu se ukazovat né jako srab Morin-nebo jak se přesně to jmenuje.PS: lama jak cip

Nejlepší odpověď
beer

DusaneOrliku..
Ono kolikrát na blbou otázku nezbude nic jinýho, než blbě odpovědět. Viděl jsem spoustu kvalitních odpovědí na tvoje naivní otázky od lidí, co tomu rozumí daleko víc jak ty, ale tvůj palec tam nebyl nikdy…
Pak se nediv a nerozčiluj ))
Nadávat si běž někam jinam, ti lidé se znaží a nikdo není na tvoje floutkovské chování zvědavej !!

Další odpovědi
Marvan

kámo nechceš si spíš změnit profilovku 🙂

panenka

Já jsem měla Nokii se kterou jsem byla spokojená stála mě tehdy 4700 kč ale začál se mě líbit Samsung GT 5620 dotykový manžel mě ho koupil za 7 kč jako na firmu jinak stojí 3800 kč s tymto mobilem jsem hodně spokojená záleží na tobě který se ti bude líbit a který si koupíš

RomanP

Mobily nejsou lepší nebo horší, každý má své mouchy a své klady. Zaleží jaký má budoucí uživatel nároky s co od daného typu a značky očekává a hlavně na co hlavně mobil potřebuje.
Mám v současnosti Nokii C5–03 a jsem spokojen. Sice je tam pro dost odporců OS Symbian ale já do něho šel protože je sice zastaralý ale zaběhlý. Na mou kancelářsou práci a internet plně stačí

fcoop

Dušane! Existují různé podpůrné prostředky,chlácho­lidla,uklidňo­vadla,ty by jsi nějaké evidentně potřeboval.
Ale neboj,až povyrosteš,částečně to přejde.

Na blbou otázku těžko hledat neblbou odpověď.

Když je to jedno ---- zkus,který z obou přístrojů doletí dál.

arygnoc

KAŽDEJ telefon je dotykový.

skuste vyřukat číslo bez doteku.

který telefon je lepší …?

to je relativní.
někomu vyhovuje telefonní budka, někdo potřebuje třeba sklápěčku (že by Tatru 148) nebo véčko (skutečně, VV už ne!) nebo jako já mobil vypnutej.

tedy – otázka je skutečne irelevantní.

ale odpověď na vaši otázku (bezcenou): oba ty mobily jsou rovnocenné: skuste je hodit do gulášu a pochutnat si na nich. Nejsou k jídlu.

(palec nedávám)

masakrmen

Zkus je dát na gril ;) Ten, který z přístrojů vydří dýl je lepší. Třeba Samsung vydrží dýl na grilu než IPhone ;)

anonym

Lepsi neni ani jeden. Zkus radeji
1/ Vodafone 945 http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/vodafone-945/ nebo
2/ XPERIA X10 MINI http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/sony-ericsson-xperia-x10-mini/ nebo
3/ ZTE BLADE http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/zte-blade/

konkretne tobe bych doporucil ten Vodafone 945, je sice o litr drazsi nez sterilní c3300 kterou sis namátkou vybral, ale ten kvalitativní rozdíl je docela propastný. Vodafone 945 patří do kategorie skutečných chytrých telefonů, c3300 si na chytrý telefon pouze hraje což samozřejmě se zklamáním zjistíš po pár minutách co ho budeš mít v ruce.

////

druhá strana mince:
na druhou stranu, patrně si neměl nikdy smartphone takže třeba ani až tak schopný telefon nevyžaduješ, je docela možné že ti bude plně postačovat ta c3300, z tvých dřívějších dotazů jsem ale vyrozuměl že často hraješ mobilní hry, no a ty jsou pro chytré telefony počínaje vodafonem 945 zdaleka nejlepší. To by tě mohlo oslovit, viz tento katalog her a aplikací ( http://market­.android.com ) které samozřejmě na levnějších telefonech už nefungují

anonym

zkus raději telefon VODAFONE 945 , odkaz http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/vodafone-945/

je dražší ale rozjedeš na něm hry které by na c3300 ani neměly šanci fungovat …

viz tento katalog:
http://market­.android.com

/////

když tak se rozepiš co všechno od telefonu očekáváš kromě volání, sms a her…