Rokio

Který je rozdíl mezi šikanou a cíleným obtěžováním?

Vnímám to tak, že šikana vyžaduje určitý stupeň závažnosti. Prováděním maličkostí a např. fórků na něčí účet se šikany člověk nedopustí.

Nejlepší odpověď
elkon

Obtěžování je např. to, co provádíš zde, svým otravováním hloupostmi. Šikana bude, až tě někdo bude psychicky deptat stále dokola.

Další odpovědi
Filip84

Cílené obtěžování tady provádíš Ty a druhý „vévoda“. Cíleně spamujete tento web otázkami, které tu nemají co dělat:

  • jsou blbé („Který je rozdíl mezi sekyrkou a letadlem?“: na to se nemusíš ptát, si zadáš do Google, nebo Seznama, „sekyrka“, najde Ti to odkaz na wiki: si přečteš. Pak zadáš: „letadlo“: najde Ti to odkaz na wiki: si přečteš. A jsi zainformovaný! Souvisle se však patří dodat, že „přeborníkem“ v blbosti, eo ipso, i blbých otázkách je druhý „baron“!),
  • jsou opakované (příkladem jsou Tvé otázky na thema: nohy, panoš, polovzdělanec – seznam máš tady: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-neustale-urazeni-a-zesmesnovani-lidi-na-internetu-kybersikana?_fid=j6m2),
  • jsou vysloveně osobní, tedy ostatním absolutně neužitečné (permanentní otázky na váš psychický stav, vaše psychické nemoci: nejsme lékaři, tohle není ordinace, ani poradna pro pacienty s hlavou!, sdílení pocitů marnosti, touhy po smrti, sebevraždě: tady to není intervenční centrum, vlastně ani nekladete otázku, jenom zoufale voláte o pomoc: lidsky to chápu, ale nikdo tady nemá co pro vás udělat a neskutečně tím tady kazíte atmosféru! Tvůj problém je Tvůj problém. Jako kohokoli jiného: není patřičné přenášet svý problémy na ostatní),
  • sdílení osobních zážitků (v noci se mi chtělo kakat, šel jsem po přechodu pro chodce a naproti mi šla paní se psem: jak se uhýbá psovi?, viděl jsem dneska káně: co na to říkáte?: nejste jediní, ale rozhodně jste v tom přeborníci!).

V případě druhýho „barona“ jde, spíše, o obtěžování, protože – Tvými slovy – druhý baron není „polovzdělanec“, ale je „antivzdělanec“. Neboli, jinak: je opravdu hodně blbý. Blbec neví, že je blbec, do značné míry za to opravdu nemůže.

Ty jsi ale nejen „baron“, ale také chytrý jako opice – Tvými slovy „polovzdělanec“ s maturitou. Velmi dobře vím, že tak 80% otázek, které jsou subsumovatelné pod výše uvedenou definici, tady postuješ úmyslně – ať už proto, že Tě baví srát lidi (cos osobně přiznal, a ne jednou!), nebo proto, protože – prostě a jednoduše – na lidi kolem sebe sereš.

Pak se, ovšem, nestěžuj na reakci! 😈 Sám ji vyvoláváš! 👿