Avatar uživatele
Rokio

Který je rozdíl mezi šikanou a cíleným obtěžováním?

Vnímám to tak, že šikana vyžaduje určitý stupeň závažnosti. Prováděním maličkostí a např. fórků na něčí účet se šikany člověk nedopustí.

Zajímavá 0 před 17 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Obtěžování je např. to, co provádíš zde, svým otravováním hloupostmi. Šikana bude, až tě někdo bude psychicky deptat stále dokola.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

Cílené obtěžování tady provádíš Ty a druhý „vévoda“. Cíleně spamujete tento web otázkami, které tu nemají co dělat:

  • jsou blbé („Který je rozdíl mezi sekyrkou a letadlem?“: na to se nemusíš ptát, si zadáš do Google, nebo Seznama, „sekyrka“, najde Ti to odkaz na wiki: si přečteš. Pak zadáš: „letadlo“: najde Ti to odkaz na wiki: si přečteš. A jsi zainformovaný! Souvisle se však patří dodat, že „přeborníkem“ v blbosti, eo ipso, i blbých otázkách je druhý „baron“!),
  • jsou opakované (příkladem jsou Tvé otázky na thema: nohy, panoš, polovzdělanec – seznam máš tady: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-neustale-urazeni-a-zesmesnovani-lidi-na-internetu-kybersikana?_fid=j6m2),
  • jsou vysloveně osobní, tedy ostatním absolutně neužitečné (permanentní otázky na váš psychický stav, vaše psychické nemoci: nejsme lékaři, tohle není ordinace, ani poradna pro pacienty s hlavou!, sdílení pocitů marnosti, touhy po smrti, sebevraždě: tady to není intervenční centrum, vlastně ani nekladete otázku, jenom zoufale voláte o pomoc: lidsky to chápu, ale nikdo tady nemá co pro vás udělat a neskutečně tím tady kazíte atmosféru! Tvůj problém je Tvůj problém. Jako kohokoli jiného: není patřičné přenášet svý problémy na ostatní),
  • sdílení osobních zážitků (v noci se mi chtělo kakat, šel jsem po přechodu pro chodce a naproti mi šla paní se psem: jak se uhýbá psovi?, viděl jsem dneska káně: co na to říkáte?: nejste jediní, ale rozhodně jste v tom přeborníci!).

V případě druhýho „barona“ jde, spíše, o obtěžování, protože – Tvými slovy – druhý baron není „polovzdělanec“, ale je „antivzdělanec“. Neboli, jinak: je opravdu hodně blbý. Blbec neví, že je blbec, do značné míry za to opravdu nemůže.

Ty jsi ale nejen „baron“, ale také chytrý jako opice – Tvými slovy „polovzdělanec“ s maturitou. Velmi dobře vím, že tak 80% otázek, které jsou subsumovatelné pod výše uvedenou definici, tady postuješ úmyslně – ať už proto, že Tě baví srát lidi (cos osobně přiznal, a ne jednou!), nebo proto, protože – prostě a jednoduše – na lidi kolem sebe sereš.

Pak se, ovšem, nestěžuj na reakci! 😈 Sám ji vyvoláváš! 👿

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek