Avatar uživatele
Spartaboy

Který film nebo seriál vám chybí? Kdybyste mohli přikázat ať jej dnes začne třeba ČT2 vysílat co byste přikázali?

Film by musela tv odvysílat šestkrát během příštího roku a seriál by musela celý odvysílat buď 2 krát nebo pětkrát týdně jeden díl podle toho jak byste chtěli. Co byste přikázali že má TV odvysílat?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? nyjono před 656 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Je to těžké, protože většinu seriálů a filmů, které se mi líbí, už mám dávno na svém NAS serveru, takže si to pustím kdy chci.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Třeba Maniak, tomáš fuk, hlavně ať v něm hraje Emma Stone! 🙏

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
rrihamirek1

Na televizi se nedivam, takze mi nic nechybi. Kdyz se chci podivat na pekny film, podivam se online.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Televisor jsem odpojil v roce 2005, a cca v roce 2009 odnesl do elektro odpadu. Když chci cokoli vidět, tak je to buďto na YouTube, nebo se to dá stáhnout.

Takže: nic, je mi to jedno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Deep Space Nine a Babylon 5

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Uneseni
Hvězdná brána – Atlantida
Hvězdná brána – Destiny

A, vlastně, já nemám televizor. Takže nic…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Spartaboy

A co znamená ta zkratka NAS? Jelikož by to byla ČT2 tak buď peříčko nebo volejte řediteli. Ale to odpovídám na svoji otázku.

Avatar uživatele
elkon

NAS (Network Attached Storage) je inteligentní úložné zařízení, které připojíš ke své domácí nebo kancelářské síti. Sem pak můžeš ukládat všechny věci, které potřebuješ, nebo dokumenty, fotky, videa – prostě cokoli. Přístup do NAS serveru můžeš mít pomocí webového prohlížeče v počítači, nebo z mobilní aplikace.

Avatar uživatele
Filip84

1/2 minuty mi to trvalo najít:

https://www.czc­.cz/nas-servery/produkty
https://pctunin­g.cz/article/co-je-to-nas-a-na-co-se-hodi-mit-maly-server

Avatar uživatele
Filip84

Peříčko i Volejte řediteli byly pořady „naší vaší komerční televise“ Nova, takže, i kdyby co kdyby, ČT2, jako propaganda veřejnoprávní, Ti to odvysílat poněkud nemůže. Navíc, nejde ani o film, ani o seriál, ale o pořad.

Na to Peříčko si, jako „fakan“, pamatuju: u nás se musí všecko dělat kolektivně: nejdřív všichni sbírali céčka, pak, zase, všichni fandili hokejistům v Naganu, pak, zase, všichni šili tlamokryty, aby je nakonec všichni zahazovali.

Takže: i souložit se mělo kolektivně, podle vzoru pořadů a la „vaříme s Bohdalkou“: hezky se nachystat, a jedeme! 🙂

Nový příspěvek