Avatar uživatele
SINGO

Viděly jste seriál ztraceni? Jak jste pochopily konec?

Otázka myslím jasná…

Doplňuji:
Děkuji za odpovedi.

Bolaku: tak jsem si to nějak myslel, ale stejně to mohly vymyslet nějak lip…

Sůwa: Taky by mě zajímalo co myslíš? něco se slovem „viděly“, často dělam chyby, tak jsem rád když mě někdo řekne že tam ta chyba je… ale tady nevím co myslíš?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: SINGO

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, patmull před 4180 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Pokud si to pomatuju dobře, tak všichni během tý havárie letadla umřeli a ten ostrov byl takový hluchý místo mezi životem a smrtí :)

Podle mě to bylo tak, že se do toho prostě scénáristi zamotali, a to tak moc, že už z toho nebyla cesta ven. Nemohli rozumě vysvětlit všechno co do toho seriálu nacpali, všechny ty kraviny. Silně to přípomínalo čapkovo: pejsek a kočička dělali dort, a tak to nakonec dopadlo tak jak je v americe zvykem, a zahrálo se to do autu. Uhňahňalo se to tak, že všichni umřeli, a všechno co se ve filmu dělo tedy nebylo doopravdy…

A to ještě můžeme bejt rádi, že to mistři nezaonačili tak, že se to celý zdálo pamele jůingový…

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
akvidzerp

Koukal jsem na něj když ho dávali.Konec jsem neviděl,ale jestli byl takovej jako celej seriál tak byl hodně zmatenej. Kolikrát jsem se v tom ztrácel jak se tam dělo víc a víc věcí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Na seriál Ztraceni jsem se dívala pravidelně v televizi, ale náhle skončil, tak jsem ho neviděla celý komplet.
Doplňuji:
A kdyby ho náhodou dávaly znova, tak jedině, že bych se podívala od začátku, neboť jsem mnohé z něj již zapomněla. Také se již nedívám na nové sériové seriály, ale pokud se mi zdá být dobrý, tak počkám až je všechno natočené a znova ho opakujou. Ale takových seriálů na které se ráda podívám je hrozně málo a momentálně (kromě Věřte-Nevěřte a nepočítám Zdivočelou zem) vlastně žádný.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Začátek ušel, pak už to bylo někaj moc komplikovaný a už jsem dál děj nesledovala.
Možná ani nedávali v ČR všechny díly, tak to ani konec nemělo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BANAN93

já myslel že to dopadne tak, že jak tam našli ty drogy .......tak že se tím všichni zmašťovali (protože neměli co jíst)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
patmull

Docela by se mi líbil konec, který říkali v seriálu Sipsonovi, kde vymysleli 2 konce – Ukázalo se, že to celé byl sen psa a ostrov byl jen 20 km od Long Beach :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

co třeba takhle viděli?? Nebo to snad myslíš v ženském rodu?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Pánové, jakto, že odpovídáte, když tazatel oslovil pouze ženský rod? 🙂

před 4180 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
vagra

:)

před 4180 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
vagra

Otázka je zcela jasná, ale nechápu, proč je určena jen pro ženy? :)

před 4180 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Funna

šmarjá…chlapci…vrať­te se na základku…shoda podmětu s přísudkem (co to je, že? .-)…TY ženy, dívky, holky, prostě ženský rod VIDĚLY…TI muži, páni a nebo pokud tam byli muži i ženy, tak taky TI VIDĚLI…takže pokud vidělY a pochopilY…tak jenom ženské!!!

před 4180 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

třeba nejde o otázku ale spíš jen o takový průzkum…

u chlapů je to jasný, že pochopili, tam se ptát nemusí ;)

před 4180 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
vagra

:)

před 4180 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SINGO

A jak bych to v tom případě měl napsat i pro pány i damy?

před 4180 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Funna

přečti si pořádně, ale pořádně, co jsem napsala…je to tam!

před 4180 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek