Avatar uživatele
zjentek

Nemáte tip na kvalitní seriál?

Chtěli bychom si stáhnout seriál, ale aby stál za to, když už celé série jsou datově tak objemné.
Nemám TV a tudíž ani tušení, které dílo je kukatelné.

Nějaké seroše, kde nemusíte být lékařem, ani technikem z forenzního, abyste jim rozuměli.
Něco ve stylu Fringe, a nebo Outer Limits, nebo tak něco, ale lepší.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, briketka10, marci1 před 2993 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

ComeBack…
Susedia…
😉
Pobavis se…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

Kdyby se Ti líbilo The Walking Dead – Živí mrtví – už je 6.série do 8 dílu
potom The Misfits – Zmetci – 5.sérií
Na jiné se nekoukám a jiné nemám stažené – nemohu posloužit 😁

Ještě se mi líbil tento válečný seriál The Pacific o 10 dílech :
http://www.csfd­.cz/film/227787-the-pacific/prehled/

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arachis

To záleží na žánru, mě hodně oslovil Arrow. Je to jako dva seriály, odehrává se to na dvou místech, ten druhý jako vzpomínkový, ale nicméně podstatný, každý díl je pecka, myslíte si 3 věci a ona se stane 4. Nebo naopak nemyslíte si nic a v tom zápletka, která vám vyrazí dech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pucipuci

Za mě kriminálka Las Vegas,už běží asi 13 série, ne-li víc. Rád jsem se díval, byla to taková oddychovka pro mě. Zaručeně jsem nikdy neuhádl vraha, některé vraždy fakt zapeklité a celkem příjemní herci. Sem tam se i obměnili. No a když jsem nějaký díl vynechal, nic se nestalo. Jen pár z nich je jako dvojdíl. Bohužel už nemám čas, ale chybí mi to někdy, hlavně o víkendu, když je na celém satelitu hnědo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
flodur

Hra o trůny,Bratrstvo neohrožených,Rodina Sopranů,Mafie v Atlantik City.Nic lepšího z těchto žánrú podle mě neexistuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
turbo085

Arrow, the Flash,Lucifer,the 100

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hans51

U mě jednoznačně vede Breaking Bad (do češtiny přeložený jako Perníkový táta), dále je v mém žebříčku Spartacus a Přátelé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Shef

Nevím sice jestli to sledujete,ale pokud jste i trošku na anime tak za shlednutí stojí Shingeki no kyojin (Attack On Titan) je to taková směska akce,fantasy a hororu,je to jedna z mála anime které sleduji,popřípadě není ještě špatný anime serie Death Note. No na hrané serialy pokud jste na krimi tak je dobrý The Black list (černá listina) :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
luky.1986

Suits, Californication, True Detective, House of Cards.. Kazdy me po par dilech pohltil a to jsem nebyl fanda serialu. U Suits jsem driv obden cekoval jestli uz jsou prelozeny titulky jak fetak:)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kura

Na zdraví a po té následuje seriál Frasier.
Frasier je ale o hodně lepší, proto se napřed podívejte na něj.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vampires

The 100, uz zacala treti serie.

Upravil/a: Vampires

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Já můžu Dr. House (a nejsem lékařem) a teď znovu sjíždíme Červenýho trpaslíka (nejsem technikem ani kosmonautem:-)). Jinak tu jsou nějaké tipy – sice z roku 2012, ale přímo od pirátů:-) http://magazin­.aktualne.cz/krat­ke-zpravy/pirati-meli-v-roce-2012-nejradsi-serial-hra-o-truny/r~i:arti­cle:767193/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek