Nějaké pokračování Věřte nevěřte?

Velmi mi chybí nějaké podobné příběhy. Nemusí to vůbec být stejné podání, ale rád bych film poskládaný jako Divoké historky, či přímo seriál. Snad jedině ne televizní pořad. Každopádně příběhy na prahu reálna – nebylo by něco dalšího, novějšího? (Popřípadě alespoň jinak výjimečné příběhy – třeba nějaké heroické činy obyčejných lidí, …)

Odpovědi
Radius

Na TV Kino Svět dávají seriál Noční můry (v českém znění) a tam je plno zvláštních příběhů.
Jinak ten seriál Věřte nevěřte má hodně dílů – 4 série, uvádím odkaz na CSFD a tam vpravo dole jsou podobné seriály.

Když si kliknete na Epizody, uvidíte seznam všech dílů Věřte nevěřte.

Zdroj: https://www.csfd­.cz/film/71375-verte-neverte/prehled/