SpiderRoy

Který Combi má nejprostornější kufr?

Zdravím,uvažuju o koupě auta typu karoserie combi a hledám velmi prostorné auto.Napadá mě třeba Ford Focus Combi,Renault Laguna Combi nebo Ford Mondeo Combi,máte zkušenosti s prostornějším vozidlem?

Odpovědi
Hlada

Byl jsem před stejnou volbou, nakonec jsem zvolil Mondeo. Ložná plocha má délku 2m, u zadních dveří nemá práh, velmi spolehlivý, kvalitně zpracovaný, dostupná dokumentace a náhradní díly. TD má ještě mechanické vstřikování, jednoduchou diagnostiku, veškeré opravy je možné dělat svépomocí. Srovnatelný by mohl být Opel Omega.

no107064

Hlavně nekupuj Mondeo v naftě … to je nejhorší kombinace, pár známých co to měli tak byly rádi, že se toho zbavili i pod cenou nákupu. A mechoši na bazaru, měli vždycky prdel z těch lidí co si to koupili jak jsou blbý, ale prodejci museli v tu chvíli být vždy vážní a tvrdit, že mondea jsou dobrá auta … do chvíle než s tím odjeli … celkem mi těch lidí bylo i líto ..