Rokio

Kterou skupinu obyvatel České republiky považujete za nejméně prestižní?

V této otázce se vás neptám na nebezpečnost jednotlivých skupin, ale na jejich prestiž. Zajímá mě, která skupina Čechů je podle vás největší póvl (odpad společnosti)? Ptám se vás na to, která z těchto skupin lidí je největší přítěží pro naši zemi (bez které skupiny lidí by bylo v ČR nejlépe)?

Nejlepší odpověď
Drap

jiná odpověď

Nedělím obyvatele na skupiny, a nelze zevšeobecňovat. V každé tebou jmenované skupině mohou být lidé dobří i zlí, příjemní i protivné atd. Jak to chceš tedy hodnotit jako celek? /Člověka můžeš hodnotit pouze jako daného jedince a předem musí bát jasno jak a proč hodnotíme. Jinak jsou to jen tlachy bez jakékoli vypovídající hodnoty

Další odpovědi
Kepler

zločinci

A někteří bezdomovci, kteří kradou a chlastají.

briketka10

hlupáci

..hlupáci a opilci..

Kelt

jiná odpověď

Nevím jaký je rozdíl mezi blázny a hlupáky a psychopaty ve vysokých funkcích. Všichni mohou být i zločinci a pak i bezdomovci. Přece i naše hymna začíná otázkou bezdomovce "Kde domov můj? , pokud si odmyslím kontext.

led

jiná odpověď

Odpad spoločnosti sú tí, ktorých konanie je protispoločenské bez ohľadu na to, aké postavenie v spoločnosti zastávajú. U každého „príslušníka odpadu“ sa musíme nielen odsudzovať, ale aj zamyslieť sa, prečo tak koná.
Odsúdiť niekoho je ľahko, ale je váš rozsudok spravodlivý, alebo len poplatný danej spoločnosti?

Mc Merkurion

… nemůžou bejt všici lidi stejný, to by byla na světě nuda … a di už s podobnejma otázkama do zádele …

briketka10

A úchylové :(