Rokio

Kterého chlapa ze světových celebrit byste si vzaly za muže?

Já Rokio bych si vzal Arnolda Schwarzenegera, kdybych byl ženská, nebo gay. Mám rád hýčkání a svaly se mi na mužích libí. Dále je na svůj věk hezký, má vysoké postavení a samozřejmě má hodně peněz.

Kdybych byl ženská, myslíte si, že by se mě vzal za ženu?

Škoda, že jsem pouze muž. Muž má maturitu a chlap má vysokou školu. Proto jsem pouze mužem.

Nejraději bych ale žil v klanu. Byl by v něm Staloune, Schwarzeneger, Johny Deep a já Rokio.

poznámka: Otázka je myšlena jako vtip, a proto je v kategorii Zábava a ostatní.

Nejlepší odpověď
Drap

Žádného.

Další odpovědi
ivzez

Ne, tebe by si určitě nevzal.

O polobrity (celebrita je něco jiného > podívej
se do slovníku) nestojím.

zjentek

Rokio, ty se v některých názorech STRAŠNĚ mýlíš, víš to? Tak kupř. jakože můžeš být chlapem třeba i s vysokou. TVL NEMŮŽEŠ, dokud tady prudíš! Chápeš to vůbec? To prostě nejde, podívej na toho, kdo to tady založil – takhle TADY skončíš!!! (;(;(;