Rokio

Které náležitosti by podle vás měl splňovat ctihodný člověk?

Jaký člověk musí být, aby se o něm dalo říct, že je ctihodný podle vás? Které musí mít charakterové vlastnosti, co by neměl dělat a co by měl vykonat, aby získal toto označení?

Žádám vás o váš subjektivní názor. Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi
Mc Merkurion

… používej hlavu, nemáme ji jen proto, aby nám nepršelo do krku, ale k myšlení … stačí pochopit cti-hodný …

anonym

Je to dáno i kulturou. Toto označení není tak časté, je to i dost individuální. Napadá mě respekt.

Drap

Neni na to vydán žádný předpis ani norma.