Denda Denny

Ktere jmeno partnera se ke me hodi?

Nejlepší odpověď
annas

Přiznávám, že s takovým přístupem jsem se ještě nesetkala.

Když poznářte mladíka a bude vám sympatický, tak se s ním rozejdete, protože se nebude jmenovat Denis, ale třeba Theodor? Nemůže za své křestní jméno, přidělili mu ho rodiče. Je vidět, že jste zřejmě lásku nepoznala, jinak není možné, že byste takto uvažovala. Berete partnera jen jako jakýsi doplněk.

Tato „láska“ se nazývá marnivostí, jako když si vysoce postavení vybírali koně nebo ženu podle módy.

Další odpovědi
Awe

Fero,Dežo,Jožo a nejlépe Demeter

setapouch

Jeste jsem neslysel, ze by nekdo chodil se jmenem. To jako je ti jedno jak bude vypadat, kolik mu bude, jak bude inteligentni a ze te bude bit, hlavne ze to bude Hugo?

ten který je

Což takhle vybrat nějaké jméno podle nicku zdejších uživatelů?Co třeba můj,já bych se Vám nelíbil?:-)

Mirdas

Nositel každého jména, s kým si budete rozumět.

dědapetr

Jméno není až tak důležité,ale osobnost partnera ano.

Drap

Qido

marci1

Ferda Fenny. 🙂

Agneta

U mne je to tak, že partnerovi „jméno“ přiděluji. Musí to být, neboť mají jednoduše často nemožná jména:DDD
A už podle obličeje prakticky okamžitě poznám jeho „pravé“ jméno, ale přiznávám se, že bych si netroufla odhadnout jméno(partnera), které by mělo pasovat k tobě:D

huxa

Někdo blbý, takže radou setapoucha, že to má být Hugo, bych se neřídil, mohla bys natrefit na toho z Chrámu matky boží, co třeba MireK? Někdo, kdo má poslední písmeno velké nemůže být v pořádku.

bolak

Na internetu existujou numerologický stránky, kde zadáš jména partnerů a ono ti to spočítá na kolik % se k sobě hoděj > https://www.go­ogle.cz/webhp?sou­rceid=chrome-instant&ion=1&es­pv=2&ie=UTF-8#q=hod%C3%AD­te%20se%20k%20sob%C4%9B%­20podle%20jmen

takže teoreticky stačí sehnat člověka kterej ti vytvoří inverzní skriptík, kterej bude fungovat tak že tam zadáš své jméno, shodu 100% a ono ti to vyhodí jméno hledaného vysněného, tedy pokud ti nebude vadit že se bude jmenovat třeba Asdaous Qqwrwqrgjgngpyj

PetrXY

OMG!

fcoop

Ona z toho vyroste. Bude to nějaká malá holka,která má obzor ohraničený chichotáním,Fa­cebookem a starostmi,co na sebe naplácat,aby se klukům „lýbila“.
A někde v dáli bude základní škola.