Avatar uživatele
Denda Denny

Ktere jmeno partnera se ke me hodi?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Nazdar Bazar, Agneta před 3480 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Přiznávám, že s takovým přístupem jsem se ještě nesetkala.

Když poznářte mladíka a bude vám sympatický, tak se s ním rozejdete, protože se nebude jmenovat Denis, ale třeba Theodor? Nemůže za své křestní jméno, přidělili mu ho rodiče. Je vidět, že jste zřejmě lásku nepoznala, jinak není možné, že byste takto uvažovala. Berete partnera jen jako jakýsi doplněk.

Tato „láska“ se nazývá marnivostí, jako když si vysoce postavení vybírali koně nebo ženu podle módy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Awe

Fero,Dežo,Jožo a nejlépe Demeter

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
setapouch

Jeste jsem neslysel, ze by nekdo chodil se jmenem. To jako je ti jedno jak bude vypadat, kolik mu bude, jak bude inteligentni a ze te bude bit, hlavne ze to bude Hugo?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Což takhle vybrat nějaké jméno podle nicku zdejších uživatelů?Co třeba můj,já bych se Vám nelíbil?:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mirdas

Nositel každého jména, s kým si budete rozumět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Jméno není až tak důležité,ale osobnost partnera ano.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Qido

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Ferda Fenny. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

U mne je to tak, že partnerovi „jméno“ přiděluji. Musí to být, neboť mají jednoduše často nemožná jména:DDD
A už podle obličeje prakticky okamžitě poznám jeho „pravé“ jméno, ale přiznávám se, že bych si netroufla odhadnout jméno(partnera), které by mělo pasovat k tobě:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Někdo blbý, takže radou setapoucha, že to má být Hugo, bych se neřídil, mohla bys natrefit na toho z Chrámu matky boží, co třeba MireK? Někdo, kdo má poslední písmeno velké nemůže být v pořádku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Na internetu existujou numerologický stránky, kde zadáš jména partnerů a ono ti to spočítá na kolik % se k sobě hoděj > https://www.go­ogle.cz/webhp?sou­rceid=chrome-instant&ion=1&es­pv=2&ie=UTF-8#q=hod%C3%AD­te%20se%20k%20sob%C4%9B%­20podle%20jmen

takže teoreticky stačí sehnat člověka kterej ti vytvoří inverzní skriptík, kterej bude fungovat tak že tam zadáš své jméno, shodu 100% a ono ti to vyhodí jméno hledaného vysněného, tedy pokud ti nebude vadit že se bude jmenovat třeba Asdaous Qqwrwqrgjgngpyj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PetrXY

OMG!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
fcoop

Ona z toho vyroste. Bude to nějaká malá holka,která má obzor ohraničený chichotáním,Fa­cebookem a starostmi,co na sebe naplácat,aby se klukům „lýbila“.
A někde v dáli bude základní škola.

před 3480 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek