bolak

Které bonbóny máte nejraději?

Nejlepší odpověď
quentos

čokoládové, vůbec nejlépe s nějakou alkoholickou náplní uvnitř ;{)>

Další odpovědi
anonym

Lentilky a Slávie

led

Tie, čo si nekúpim a ostanú v obchode.

Drap

Bonbony mám zakakázane, takže mě chutnají úplně všechny.

marci1

Švýcarské „Ricola“ z 13 bylin, bez cukru.
Někdy „ujíždím“ na lentilkách. 🙂

mosoj

Ty zadarmo.

RyuzakiKate

Všemožný želé – obyč, kyselý, s náplní, napůl s tamtím bílým…
Raffaelo a Ferrero Rocher jsou výborný, ale to už je spíš takovej zákusek/pamlsek, něco extra, než bonbón… A v bonboniérách dycky vybírám buď nějaký s oříšky nebo nugátový!
Děsně příjemný jsou eukalyptový bonbóny… Pak se na to ještě napít… Uuuh, so cold…
Hehe, ty čokoládový s alkoholovou náplní přímo nesnášim, to je trauma z dětství, kdy jsem nadšená skočila po bonbónech v domnění, že jsou jen čokoládový, pak to rozkousla a ten hnus se mi rozlil v puse… Kolikrát už jsem se takhle napálila, mamka mi to tam snad naschvál dycky nastražila…

suaeda

Mám rád pravé želé, které si raději kupuji v Německu. U nás se prodává nějaká nechutná náhražka. Občas si dávám zejména při nachlazení a bolestech v krku „zázvorky“, což je něco jako kandovaný zázvor. Čím ostřejší tím více pomáhají, a jak mi říkáme „vypálí všechny chcípy“.

da ny

Lentilky, Pendreky, Maoam, Schoko Toffees, Haribo medvědy, Slávie, Hroznový cukr – bonbóny, Arašídky, cucací …
Ale jen občas, fakt je nejím jako chleba 😉

Nevíteto?

Všechny ty cucací, co v puse praskaj 🙂

Elen5105

Tutti Frutti, ty mám strašně ráda.