zjentek

Která z uvedených hereček by nejlépe zastoupila Emmu Stone a Milu Kunis?

Jde o to obsadit roli herečkou, která by ve sci-fi filmu hrála Ellu Kunistone- klon Emmy Stone a Mily Kunis, které by ve snímku také hrály.

Odpovědi
ivzez

Monica Bellucci

Chybí „Jiná možnost“!

Neznám ani jednu, volím první, ale klidně by to mohly být všechny tři.
Podobné krasavice“ může zastoupit kdokoliv.

Poznámka:
Michal byl s těmi plavajícími ženami nápaditější.

zjentek

Ivzez, MK byl legenda, kult… Pokud tedy fakt existoval a nestvořil jej nějaký nadšenec a fanda fór všeho druhu, že?

zjentek

@aliendron: …jo jo… A víš co? Tahle má i „přednosti“! (;

zjentek

Aliendrone, já mám v mobilu takovou věc, jmenuje se Google a ta má v sobě různý nástroje, pomocí nichž se dá různě vyhledávat. (;(;(;. Ale povím ti, že kdybys v https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdybyste-hledali-znamou-herecku-typove-neco-mezi-milou-kunis-a-emmou-stone-ktera-byste-volili#discussion komentáři Annu Faris nakonec uvedl, začal bych se FAKT BÁT, že na týhle planetě krom mě skutečně existuje ještě i další entita z jiných světů, což by mě v mé pozici JEDINEČNÉHO mohlo tady na Zemi vážně ohrozit! ;D;D;D