zjentek

Kdybyste hledali známou herečku, typově něco mezi Milou Kunis a Emmou Stone, kterou byste při výběru volili?

Něco z Mily a něco z Emmy byste uplácali dohromady a která známá herka (dle vašeho soudu/předsta­vivosti) by z tého směsice vzešla?

Řekněme, že se taková hledá na konkurz pro trhák.

Nejlepší odpověď
Kepler

Milu Kunis sice neznám, ale spolu s Emmou by se z toho asi nic kloudného neuplácalo. Já mám rád baby plnokrevné a životaschopné, ne jako odstředěné mléko. Z toho co znám, by se možná dala použít Kim Kardashian nebo Jennifer Lopez a jako koření trošku Haliny Pawlovské 🙂

Další odpovědi
aliendrone

Známou herečku „typově něco mezi Milou Kunis a Emmou Stone“? To tedy ZNAČNĚ zužuje výběr. ;) Co tohle: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Ea-Ag4kCHQg ? ;) :)

Kelt

Herečka pro trhák by měla zaujmout svou rolí a nezáleží, zda to bude blondýna, bruneta s přelivem a pod. Lidé budou srovnávat a porovnávat, takže tam budou určité hranice. Dokonce s krásné baby udělá maskér, režisér a kameraman hroznou čarodějnici, že ani nevíš, kdo tu roli hraje.

ivzez

Mně se nelíbí ani jedna, takže bych hledala v úplně jiných vodách.

zjentek

Aliene, samozřejmě nepochybuji o tvých kvalitách už od dob, kdy´s mně našel pohledávaný film na podkladě JEDNÝ JEDINÝ věty z něj (kdy Emma říká Goslingovi, že je jak upravený ve fotošopu). Ale tady jsi mohl jít přece jen trochu více do hloubky, což tě jinak tak charakterizuje. Beluči není zrovna typ, který by se dal napasovat mezi Kunis a mou Emičku.. Dám ti ještě jeden pokus, samozřejmě tedy jestli chceš! (;

aliendrone

zjentek>>> NJN, když já si prostě nemůžu pomoci, pokud bych to měl hodnotit jen po vnější stránce, tak by to M.B. u mne jasně vyhrála. Nemám rád takové ty vychrtlé pacinky, s boky a zadkem jako když havran srazí paty a o „přednostnech“ nemluvě. ;) :D :D Ale výškově jsem se držel v zadaných kritériiích – 170 překonává o jediný cm, jakkoliv uznávám, že v prťavosti na M. Kunis nemá. ;) :D

Dobře, zkusím něco, co by se ti mohlo líbit – Rachel McAdams, po typové stránce by ti do toho výškově i komnstitucí měla zapadat, myslím. A. Vikander, která mi přišla na mysl jako první přeskakuji, bo s ní už jsi chodil. ;) :D :D

Tady si ji můžeš prohlédnout (BTW – oba filmy baby doslova ŽEROU!)
https://www.csfd­.cz/film/258253-hezke-vstavani/prehled/
https://www.csfd­.cz/film/243151-zaklety-v-case/prehled/

zjentek

Jo, tvé typy by taky šly, ale s takovými bych NIKDY nechodil! (; Mrkni na Annu Faris, znáš to- Scary Movie (;(;

zjentek

Pošli zde odkaz na profil herečky, která může splňovat daný normy. Jeden typ taky mám, tak jej tady vyvěsím a pak můžeme na odpovědích založitanketní otázku, kde budou uživatelé posuzovat, kdo z nás „byl blíž“! (;(;(;

zjentek

@Kelt: To je pěkný, jenomže na konkurz se hledá taková herečka, která se v otázce poptává. (;

Má jít o již existující herečku, vzezřením, chováním i ostatními rysy silně připomínající M. Kunis a E. Stone zároveň, jakýsi jejich klon, prostě představovat jakousi „Ellu Kunistone“.