terry

Která paprika vám nejvíce chutná? Kterou jíte nejčastěji?

Nejlepší odpověď
akvidzerp

nejčadti jim červenou a ta je nejsladší a nejlepší,ale i žlutá je dobrá.A nevadí ani pálivá…

Další odpovědi
Drap

Čerstvá ze zahrádky.

hanulka11

žlutá je pěkně šťavnatá a pak mi chutná kapie a feferonky

Skeptik

Cayenský pepř, Tabasco, Habanero, Madame Jeanette, …

Damiana

Nejraději mám slovenskou, zelenou – ale plněnou (pouze směsí mletého hovězího a vařené rýže), vařenou v husté rajské omáčce.
Syrové papriky moc nemusím. Ke kořenění ráda používám Tabasco a chilli vločky.

pizlicka

zlutou,a pak cervenou.

hanny 2

Mám ráda ty masité – žlutou,oranžovou a červenou.Jsou pěkně sladké,moje vnučka chce hned taky,když mě vidí,že ji jím.

pusinka50

Já masitou červenou, už kvůli barvě do jídla, někdy koupím žlutou