Rys95

Která moje otázka se vám zatím nejvíce líbila?

Inspiroval mě uživatel Odolen. Zkuste bez hledání!

Nejlepší odpověď
seraphico

Když nemohu hledat, tak volím jako nejlepší otázku tuhle 😄.

Další odpovědi
Kepler

Máš svůj profil nastavený privátně, takže nelze jednoduše probírat se tvými otázkami. Momentálně si nevzpomínám, takže mám za to, že tvoje nejzajímavější otázka teprve přijde. Zkus třeba, jak dlouho trvá pohlavní akt rysovi z okolí Jablunkova, když zrovna prší a teplota je jen 10 st. C. Nebo tak něco.

quentos

Bohužel si na žádnou nevzpomínám, asi nebyly tak zajímavé, jak si myslíš.

Disraeli

Určitě některá s politickou a historickou tématikou, protože ty já rád, ale která… To už si nepamatuji. 😜

Pepa25

Všechny – kromě těch, kde se nesnažíte prosazovat svůj názor a pak v diskusi nenapadáte ad hominem lidi jiných názorů.

Kelt

Touto otázkou mi připomínáš jednu princeznu z pohádky Princezna se zlatou hvězdou . A to mi ani neřeknete, jak jsem krásná.

Rys95

Seraphico: Díky, jsem stejného mínění 😀