Avatar uživatele
anonym

Krome ceske kuchyne na jake jine si pochutnate?

na jake jine si pochutnate?Ja na francouzke a cinske,nejhorsi je pro mne skotska.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? fortin před 5192 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

u mě vede řecká
Doplňuji:
to iweta: pizza patří původně do řecké kuchyně ;{)= málokdo to ovšem ví… v Itálii se vehementně konzumuje jen proto, že v ní kdysi jeden Řek úspěšně rozjel svůj kšeft.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
chucky

Mam rada thajskou kuchyni,doporu­cuji:)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
afro.minerva

Tak italská rozhodně ne. To co jsme dostávali v Itálii na dovolený sice nebylo zas až tak špatný, ale že by to bylo něco světobornýho… Navíc mi už ta italská kuchyně připadá nějak okoukaná. Jinak doma opravdu preferujeme českou kuchyni. Jsme v Čechách, tak jíme česky. Hlavně, když se řekne thajská, čínská nebo větnamská kuchyně, tak mi vytane na mysli ta stará známá reklama o Bobíkovi… Asi se to tady zas až tak často nedělá, ale já to riskovat nebubu, že bych třeba něco takového pozřela. Takže jíme česky vlastně pořád.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

itálie- pizza, těstoviny, noky. mnam

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HOMER

No,jsme sice v české kuchyni,ale můžeme si v ní uvařit třeba čínu nebo těstoviny na milion způsobů k tomu pizzu,či třeba vafle…Myslím,že každá kuchyně má něco a byla by škoda toho nevyužít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
holčička

Já mám nejradši italskou kuchyni a také anglickou kuchyni.Ale česká kuchyně je hold česká kuchyně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
deny555

Česká,čína a řecká.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nicasca

naučil jsem se na Filipínách jíst hmyz,chutná mi indonézská

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Neochutnala jsem z každé, ale z toho, co jsem mohla zkusit by to byla asi mexická.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Česká, pokud je dobře připravená.Není pravdou,že z české kuchyně teče sádlo proudem,to skutečně záleží na kuchaři.Nepohrdnu italskou a thajskou kuchyní.Mám v plánu ochutnat i jiné.Víte ale svíčková, to je laskomina.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Českou kuchyni,ale takovou tu ,,babičkovskou,,.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek