Krome ceske kuchyne na jake jine si pochutnate?

na jake jine si pochutnate?Ja na francouzke a cinske,nejhorsi je pro mne skotska.

Nejlepší odpověď
quentos

u mě vede řecká
Doplňuji:
to iweta: pizza patří původně do řecké kuchyně ;{)= málokdo to ovšem ví… v Itálii se vehementně konzumuje jen proto, že v ní kdysi jeden Řek úspěšně rozjel svůj kšeft.

Další odpovědi
chucky

Mam rada thajskou kuchyni,doporu­cuji:)

afro.minerva

Tak italská rozhodně ne. To co jsme dostávali v Itálii na dovolený sice nebylo zas až tak špatný, ale že by to bylo něco světobornýho… Navíc mi už ta italská kuchyně připadá nějak okoukaná. Jinak doma opravdu preferujeme českou kuchyni. Jsme v Čechách, tak jíme česky. Hlavně, když se řekne thajská, čínská nebo větnamská kuchyně, tak mi vytane na mysli ta stará známá reklama o Bobíkovi… Asi se to tady zas až tak často nedělá, ale já to riskovat nebubu, že bych třeba něco takového pozřela. Takže jíme česky vlastně pořád.

iwetax

itálie- pizza, těstoviny, noky. mnam

HOMER

No,jsme sice v české kuchyni,ale můžeme si v ní uvařit třeba čínu nebo těstoviny na milion způsobů k tomu pizzu,či třeba vafle…Myslím,že každá kuchyně má něco a byla by škoda toho nevyužít.

holčička

Já mám nejradši italskou kuchyni a také anglickou kuchyni.Ale česká kuchyně je hold česká kuchyně.

deny555

Česká,čína a řecká.

nicasca

naučil jsem se na Filipínách jíst hmyz,chutná mi indonézská

Nuk nuk

Neochutnala jsem z každé, ale z toho, co jsem mohla zkusit by to byla asi mexická.

Michal

Česká, pokud je dobře připravená.Není pravdou,že z české kuchyně teče sádlo proudem,to skutečně záleží na kuchaři.Nepohrdnu italskou a thajskou kuchyní.Mám v plánu ochutnat i jiné.Víte ale svíčková, to je laskomina.

Vicki

Českou kuchyni,ale takovou tu ,,babičkovskou,,.