Avatar uživatele
hubickova

Křeče v noze

Co způsobuje křeče v lýtku?Mám je poslední dobou nějak často,většinou v pravé noze a většinou nad ránem.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4196 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

příčin může být několik,špatné prokrvení,nedos­tatek hořčíku,nebo přílišná námaha,já na to trpím hlavně v zimě když promrznu,a pomáhá mi hořčík

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

může to být lecos – manželovi pomáhá pití magnesie – doplní v těle hořčík

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bedy

Zřejmě to bude nedostatkem hořčíku či špatným prokrvením.
Kupte si tablety s hořčíkem. Ideální jsou tabletky od Nature's Bounty Vápník Hořčík Zinek. Máte tam všechny tři prvky v jedné tabletě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já mám taky křeč v noze, skoro furt, nevím čím to je. Teda v té prostřední :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
everest

když už máš tu křeč,tak pomůže lžička soli

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Může to být sice z nedostatku hořčíku, ale taky to může být trombóza, čili ucpané cévy nebo tepna v noze a s tím není radno otálet, jestli jsi kuřačka, tak raději jdi k doktorovi, ať tě pošle na sono nohy. Já mám po trombóze a můj známý je po operaci ucpané hlavní tepny v noze, oboje se projevuje křečovitými bolestmi. Trombóza je cucek, který se může v noze uvolnit a putovat třeba k srdci nebo do plic a pak už má člověk definitivně po všech bolestech, ani se nenaděje…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BandiOl

Pokud předpokládáme, že jste zdravá, máte pestrou stravu, to znamená že netrpíte nedostatkem zejména magnesia – hořčíku, pak Vám pomůže strečink – statické protahování svalstva.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

nedostatek horciku.pij hodne magnesii.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Cizecek.M

Doporučuju určitě doplňovat hořčík. Ten mě osobně na tyto obtíže hodně pomohl. Beru ten od sportcode, ten je vynikající. Je to Magnesium Complex, mrkni na něj.

Nový příspěvek