aramah

Jak na křeče?

Křeče v celé noze,hodně bolestivé, jsou na to nějaké léky?Zdá se mi zbytečné jít k lékaři,můžete poradit?děkuji všem za každou radu.

Nejlepší odpověď
1popelka1

Mě zase nepřišlo zbytečné jít k lékaři… Protože jednu dobu ta bolest byla k nevydržení a nevěděla jsem, co dělat.
Lékař se mi podíval na nohu, řekl, že křečáky nevidí, takže trombóza to není a poslal mě domů.
Tak jsem začla jíst hořčík, občas vypiju decku Magnesie a častěji se hýbu. Ale jestli mi to pomáhá, asi jo, je to lepší. Křeče i bolesti nohy nejsou tak časté.
Ale rady ostatních přivítám taky 🙂
Doplňuji:

  • častěji se hýbu a více piju jsem zapomněla napsat.

Další odpovědi
mosoj

Mimo nedostatku Mg způsobuje ještě křeče nedostatek vody ( z hlediska organismu).
Zkuste zvýšit příjem tekutin bez ohledu na to kolik pijete.

Svalové křeče a křečové žíly je každé něco jiného.

anonym

Měl jsem křeče snad v celém těle,díky rady,kterou jsem získal na internetu,jsem používal hořčík jak ve formě volně dostupných léku,také pitím minerální vody,která obsahuje hořčík a světe div se,popíjím preventivně pivo,který ten hořčík také obsahuje a musím zaklepat na dřevo,již spoustu měsíců se křeč neobjevila.

Tmavovlaska

Ségře doktorka řekla, že křeče jsou způsobeny díky nedostatku hořčíku a doporučila jí pít Magnesiu :)

Michal

Možná kvalitní masáže.Ale lékaře jistě není zbytečné vyhledat.Křeče mohou signalizovat nějaké onemocnění!