Avatar uživatele
aramah

Jak na křeče?

Křeče v celé noze,hodně bolestivé, jsou na to nějaké léky?Zdá se mi zbytečné jít k lékaři,můžete poradit?děkuji všem za každou radu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, 1popelka1, rynek878 před 4979 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
1popelka1

Mě zase nepřišlo zbytečné jít k lékaři… Protože jednu dobu ta bolest byla k nevydržení a nevěděla jsem, co dělat.
Lékař se mi podíval na nohu, řekl, že křečáky nevidí, takže trombóza to není a poslal mě domů.
Tak jsem začla jíst hořčík, občas vypiju decku Magnesie a častěji se hýbu. Ale jestli mi to pomáhá, asi jo, je to lepší. Křeče i bolesti nohy nejsou tak časté.
Ale rady ostatních přivítám taky 🙂
Doplňuji:

  • častěji se hýbu a více piju jsem zapomněla napsat.

Upravil/a: 1popelka1

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Mimo nedostatku Mg způsobuje ještě křeče nedostatek vody ( z hlediska organismu).
Zkuste zvýšit příjem tekutin bez ohledu na to kolik pijete.

Svalové křeče a křečové žíly je každé něco jiného.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Měl jsem křeče snad v celém těle,díky rady,kterou jsem získal na internetu,jsem používal hořčík jak ve formě volně dostupných léku,také pitím minerální vody,která obsahuje hořčík a světe div se,popíjím preventivně pivo,který ten hořčík také obsahuje a musím zaklepat na dřevo,již spoustu měsíců se křeč neobjevila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tmavovlaska

Ségře doktorka řekla, že křeče jsou způsobeny díky nedostatku hořčíku a doporučila jí pít Magnesiu :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Možná kvalitní masáže.Ale lékaře jistě není zbytečné vyhledat.Křeče mohou signalizovat nějaké onemocnění!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek