JulyNka099

Krádež drahokamu, co dělat?

Nevím co mám dělat, vlastním nějaké diamantové šperky, musela sem si najmout kvůli práci na dva dny uklízečku. Ty diamanty sem tam nechala. Zapomněla dát do trezoru. A uklízečka je nejspíš ukradla. Kamera tam nainstalována je. Pokud to dám na policii (kamerový záznam kde je vidět že uklízečka diamant skutečně bere, mám nějakou možnost bez soudu získat diamant zpět a případně i nějakou náhradu, nebo tady v ČR je to ztracené?) Drahokam byl žluté barvy cena okolo 70tisic korun.

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud máte kamerovej záznam toho, jak drahokam vaše uklízečka krade, můžete jí kontaktovat, říct jí, že máte důkaz o tom, co provedla a můžete požadovat vrácení drahokamu.

Osobně bych neváhal a šel na policii. Se záznamem máte v podstatě vyhráno.