jirka F

Koupili byste si elixír štěstí, pokud by se prodával?

Aby se vám podařilo vše, na co byste si vzpomněli. Třeba i udělat úspěšně všechny závěrečné zkoušky nebo vyhrát v loterii.

Nejlepší odpověď
aliendrone

b)ne, nekoupil(uveďte důvod proč ne?)

Nekoupil, protože „mám bobky“! Jsem totiž tak trochu přesvědčen, že mám celoživotně za zády DVĚ ženský a ty jsou pěkně žárlivé. Rozhodně si nepustí nic a nikoho mezi sebe a mne. Jedna je Štěstěna a druhá Zubatá. A věř mi, že ani jednu NECHCI NASRAT! 😉 😁 😁

Další odpovědi
Drap

c) mám jinou odpověď

Co by , kdyby se ptávají děti předškolního věku.

Lucyfer

Mně nevadí dělat chyby… nedosáhnout něčeho. Mně vadí, když mi lidi nedávají druhou šanci, když mají blbé kecy, a vzbuzují ve mě pocit nedostatečnosti. K růstu patří i „prohry“, nemusí být vše perfektní… to je jen další zátěž… S tím elixírem bych jí asi nepociťovala… Ale já chci být hlavně šťastná uvnitř.

zjentek

Jirko, uvař si kakao a sedni ke kompu. Pak už nepotřebuješ ani zkoušky, ani výhru.

jirka F

Dobře tedy Drap já tedy tvou odpovědi uzavírám otázku.

jirka F

Uzávěrka nakonec proběhla za pomoci aliendronovi odpovědi.