orestez

Koupil jsem hořkou čokoládu z polské firmy ZWC „Milano“ za 9,90. Je možné, že by pocházela ze silnice?

https://autoro­ad.cz/zajimavos­ti/92079-pochoutka-kterou-zboznujeme-jak-dokazala-cokolada-ochromit-celou-dalnici

Nejlepší odpověď
Drap

neni to možné

Další odpovědi
Kepler

Proč ne, když nějaké polské potraviny obsahovaly posypovou sůl pro silnice? Stačilo by čokoládu ze silnice seškrabat, znovu zahřát a přefiltrovat. 12 tun! To by byla přece škoda, ne?

Emefej

Od čokolády za 9,90 lze očekávat cokoliv…

marci1

No, vzhledem k jejímu hodnocení ( v odkazu), když obsadila poslední místo, i to je možné. 🙂
„Hodnocení: Už na lomu čokolády vidím, že je špatná. Tohle je hnus fialovej. To nemá s čokoládou nic společného. Je v tom něco odporného, nedá se to ani pozřít. Nechápu, jak tohle někdo vůbec může vyrobit. Je to plné tuku, nerozpouští se na jazyku. Je to jako byste si nalili friťák do huby“.

http://tn.nova­.cz/clanek/zpra­vy/domaci/vel­ky-test-cokolad-co-je-jen-tucna-nahrazka-a-co-spravna-cokolada-z-bobu.html

orestez

Marci1, šéfkuchař Honzák čokoládě nerozumí a článek je z roku 2013.