Rokio

Komunikovali jste někdy s Bohem?

Já s Bohem běžně komunikuji. Ježíš Kristus mi dává pokyny prostřednictvím textu z Bible a moje komunikace k němu probíhá prostřednictvím motliteb. Díku křesťanskému bohu vím, co mám a nemám dělat.

Odpovědi
anonym

A věříš, že mě to ani moc nepřekvapuje ?
Kresba: https://imgur­.com/a/vUbut

Drap

To máš výborné. Pro tebe jsou Odpovědi.cz zbytečné, když se vše dozvíš jinde. Se mnou nikdo mluvit nechce.

ivzez

Moc si fandíš. Denně tu dokazuješ, že nevíš, nemiluješ bližního svého,
jako sebe samého, soudíš lidi, navíc je soudíš podle rasy, původu a národnosti.
Nevážíš si lidské práce, ani času, který ti opakovaně věnují, …

Bůh v náboženském významu se píše s velkým B.
(Dokazuješ, i jak si křesťanského Boha vážíš.)

____
Jestli moje odpověď vyznívá tvrdě, omlouvám se.
Ale tak to na mne působí.

led

Mnoho ľudí výkrikmi s Božím menom dokazujú svoju komunikáciu s Bohom, ale to neznamená, že s ním naozaj komunikujú.

Roman71

Rokio, já osobně každý den.

Nicméně, aby byly tvé modlitby vyslyšeny, je zapotřebí Boha poslouchat a žít podle jeho vůle. Není to otroctví, ale služba (podotýkám). A ještě jedna podstatná věc: Ježíš jednou řekl, že ne každý kdo mu říká „Pane“, skutečně slouží Bohu, ale ten kdo jedná podle vůle jeho Otce – Boha. Takže, pokud nejdou tvá slova ruku v ruce s činy, je tvá víra mrtvá. Možná to zní drsně, ale tak to je..

„Jako je tělo bez ducha mrtvé, tak je i víra bez skutků mrtvá.“ (Bible – Jakub 2:26)

A dodávám:
„Ne každý, kdo mi říká: ‚Pane, Pane‘, vstoupí do nebeského království, ale ten, kdo činí vůli mého Otce, který je v nebesích. Mnozí mi v onen den řeknou: ‚Pane, Pane, což jsme neprorokovali v tvém jménu a v tvém jménu nevyháněli démony a v tvém jménu neprováděli mnoho mocných skutků?‘ A přece jim pak vyznám: Nikdy jsem vás neznal! Jděte ode mne, vy, kdo se dopouštíte nezákonnosti.“ (Ježíšův výrok – Bible, Matouš 7:21–23)