Avatar uživatele
Rokio

Komunikovali jste někdy s Bohem?

Já s Bohem běžně komunikuji. Ježíš Kristus mi dává pokyny prostřednictvím textu z Bible a moje komunikace k němu probíhá prostřednictvím motliteb. Díku křesťanskému bohu vím, co mám a nemám dělat.

Zajímavá 0 před 2367 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

A věříš, že mě to ani moc nepřekvapuje ?
Kresba: https://imgur­.com/a/vUbut

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

To máš výborné. Pro tebe jsou Odpovědi.cz zbytečné, když se vše dozvíš jinde. Se mnou nikdo mluvit nechce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Moc si fandíš. Denně tu dokazuješ, že nevíš, nemiluješ bližního svého,
jako sebe samého, soudíš lidi, navíc je soudíš podle rasy, původu a národnosti.
Nevážíš si lidské práce, ani času, který ti opakovaně věnují, …

Bůh v náboženském významu se píše s velkým B.
(Dokazuješ, i jak si křesťanského Boha vážíš.)

____
Jestli moje odpověď vyznívá tvrdě, omlouvám se.
Ale tak to na mne působí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Mnoho ľudí výkrikmi s Božím menom dokazujú svoju komunikáciu s Bohom, ale to neznamená, že s ním naozaj komunikujú.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Roman71

Rokio, já osobně každý den.

Nicméně, aby byly tvé modlitby vyslyšeny, je zapotřebí Boha poslouchat a žít podle jeho vůle. Není to otroctví, ale služba (podotýkám). A ještě jedna podstatná věc: Ježíš jednou řekl, že ne každý kdo mu říká „Pane“, skutečně slouží Bohu, ale ten kdo jedná podle vůle jeho Otce – Boha. Takže, pokud nejdou tvá slova ruku v ruce s činy, je tvá víra mrtvá. Možná to zní drsně, ale tak to je..

„Jako je tělo bez ducha mrtvé, tak je i víra bez skutků mrtvá.“ (Bible – Jakub 2:26)

A dodávám:
„Ne každý, kdo mi říká: ‚Pane, Pane‘, vstoupí do nebeského království, ale ten, kdo činí vůli mého Otce, který je v nebesích. Mnozí mi v onen den řeknou: ‚Pane, Pane, což jsme neprorokovali v tvém jménu a v tvém jménu nevyháněli démony a v tvém jménu neprováděli mnoho mocných skutků?‘ A přece jim pak vyznám: Nikdy jsem vás neznal! Jděte ode mne, vy, kdo se dopouštíte nezákonnosti.“ (Ježíšův výrok – Bible, Matouš 7:21–23)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek