Viktorie II.

Komu poděkovat za to, že nám v kancelářích snížili teplotu o dva °C?

Správce budovy jen krčí hlavou.

Nejlepší odpověď
Emefej

V kanceláři je stanovena min. teplota 20°C, pokud vám to snížili pod tento zákonem stanovený limit, obraťte se na hygienickou stanici, musí se to řešit.

Další odpovědi
led

Asi počuli, že keď na Slovensku to presadzuje ministerka Remišová, v rámci úspor nákladov na kúrenie https://erepor­t.sk/video-remisova-na-znak-solidarity-vypla-detom-kurenie-sulik-ju-prudko-zosmiesnil/ tak si isto povedali,
„Když mohou Slováci, tak začněme šetřit taky u nás. Komu je zima, ať se lépe oblékne. Peníze nade vše.“

A buďte aj proeurópsky uvedomelí: „Znížte si doma teplotu o 4 stupne, ukážme nezávislosť na Rusku“ vraví vládna humoristka… https://magazin1­.sk/remisova-odkazuje-slovakom-znizte-si-doma-teplotu-o-4-stupne-ukazme-nezavislost-na-rusku/

Drap

Kotelníkovi a nejvyššímu nadřízenému.

aliendrone

Nejen to, místo dosavadních doporučovaných tří jídel denně přejdeme na DVĚ. Snídaně a oběd se spojí do jednoho (tzv. brunch), zakáže se koupání (vyjímku dostanou jen lázně se studenou vodou) a vůbec je zde MNOHO cest, kterak se obejít bez Ruska. ;) :D :D

led

aliendrone, to mi pripomína ako sa cez 2.svetovú vojnu, minuli v Británii všetky meradlá, aby uvedomelí občania dodržali 5-palcovú povolenú výšku vody vo vani. To navrhujete aj dnes? Bude dosť meradiel, metrov acolštokov, alebo sa bude merať podľa „žiackej knižky“, prípadne podľa vreckového „rusko-českého“ slovníka, či Červenej knižky Maových citátov?

_Bůh_

Aspoň využiješ sádlo kolem pasu

Viktorie II.

A tobě by slušela beranice na hlavě, aby ten zbytek mozku, co máš, se nenachladil.