hornik.

Komu nyní patří tělo?

„U jednoho z těl je jasné, že jde o ženu, u druhého to se stoprocentní jistotou zatím nevíme,“ řekla iDNES.cz v šest hodin večer mluvčí pražské policie Eva Miklíková. Později se ukázalo, že i druhé tělo patřilo ženě.

Odpovědi
tom004

Čemu se divíte,už jste někdy viděl mluvčí/ho,který by, i na tu nejjednodušší otázku odpověděl/a přímo a jednoznačně?