GoRumcajsiGo

Komu byste se před smrtí chtěli uklonit?

Já asi všem moudrým lidem kteří na demnou nikdy nezlomili hůl…

Nejlepší odpověď
da ny

Nikomu,
před smrtí už vůbec ne.
Pokud kdy, mi za to někdo stál, mé poklony se již dočkal.
Jen Strážný anděl, by za to stá, aby mu člověk poděkoval.
Andělu, co při mně stojí a vždy stál
a nikdy tu lopotu se mnou nevzdal 😉

Další odpovědi
aliendrone

Necítím potřebu se klanět. Na druhou stranu ale necítím ani potřebu, aby se mi klaněli jiní (a to už je spolu s tím prvním celkem VZÁCNOST)! 😉 🙂

Vždy se mi jako ideál jevil přístup „žít a nechat žít“. Čili NESERTE SE DO MĚ, JÁ SE DO VÁS TAKÉ NESERU! Jenže copak tě někdo nechá? 😕

zjentek

Dobrá otázka. Spíše čemu, nežli komu.

Životem jaxem zrál,
víc a víc jsem přemýšlel,
kdo by za to, o to stál.

elkon

Nikomu, nevím k čemu by to bylo.

carlos111111

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

Aliendrone, to je odpověď za 100 bodů.

aliendrone

Ametyst>>> Děkuji! https://1gr.cz/fot­ky/lidovky/20/022/vid­w/APE47edd2_shut­terstock_44700607­.jpg 🙂