Alča M.♥

Kolotoče??

NEvíte, prosímvás někdo, jestli jsou v Opavě u Tesca ještě kolotoče? Nikde na internetu to není napsané. Vím, že tam můžu zajet a nemusím se ptát, ale ať tam nejedeme zbytečně.

Nejlepší odpověď
Maggie.b

Tak to fakt nevím hele, ale když v té Opavě bydlíš tak to zas není takový problém tam dojet, ne? Aspoň můžete nakoupit! ;D A pokud chceš na opravdové „kolotoče“… no to už vlastně snad ani kolotoče nejsou! :D … tak jeďte rovnou do Prahy! Matějská je otovřená do 22.dubna! ;DD

Alča M.♥

No to asi nejde. Přes celou ČR? A bude to upe drahé. A co škola? No, ale líbilo by se mi to, asi týden bez školy :)